روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " وعده جذاب سرپرست پرسپولیس به هواداران ؛ بدهی کالدرون را می پردازیم از منبع پارس فوتبال. "

وعده جذاب سرپرست پرسپولیس به هواداران ؛ بدهی کالدرون را می پردازیم

سرپرست باشگاه پرسپولیس ضمن تبریک برد ارزشمند سرخپوشان در لیگ قهرمانان آسیا مدعی شد بدهی گابریل کالدرون به زودی پرداخت می شود.

نوشته وعده جذاب سرپرست پرسپولیس به هواداران ؛ بدهی کالدرون را می پردازیم اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس ضمن تبریک برد ارزشمند سرخپوشان در لیگ قهرمانان آسیا مدعی شد بدهی گابریل کالدرون به زودی پرداخت می شود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سرپرست پرسپولیس درخصوص مسائل این باشگاه صحبت کرد.مجید صدری درباره پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان و صعود این تیم به جمع هشت تیم پایانی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: ابتدا به هواداران تبریک می گویم و بعد جا دارد از کادر فنی و بازیکنان تشکر کنم که مقابل استقلال تاجیکستان سنگ تمام گذاشتند و توانستند دل ۴۰، ۵۰ میلیون هوادار را شاد کنند. ما هم امیدواریم بتوانیم قدردان اعضای تیم باشیم.وی در مورد اینکه پرسپولیس در مرحله بعد باید در عربستان به مصاف حریفان خود برود، خاطر نشان کرد:ما در هر بازی به امید برد و قهرمانی به زمین می رویم. مطمئنم بچه ها با غیرت و تلاشی که دارند موفق خواهند شد.سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه آیا پاداشی برای پیروزی مقابل استقلال تاجیکستان در نظر گرفته شده است یا خیر، گفت:بله، هیئت مدیره برای این بازی پاداش در نظر گرفته است و به بازیکنان پرداخت خواهد شد.صدری همچنین درباره بحث مطالبات گابریل کالدرون و نگرانی هایی که از بابت بسته بودن پنجره نقل وانتقالاتی باشگاه پرسپولیس وجود دارد، یادآور شد:در این زمینه هم در حال تلاش هستیم. باید این مشکل به هر نحوی که است حل شود. البته ما سه میلیون دلار پول در AFC داریم که در تلاش هستیم تا از همان پول، مطالبات کالدرون را پرداخت کنیم.منبع: خبرگزاری تسنیم

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " وعده جذاب سرپرست پرسپولیس به هواداران ؛ بدهی کالدرون را می پردازیم از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×