روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " کوروش برمک پیشکسوت پرسپولیس درباره اوضاع این تیم صحبت کرد از منبع پارس فوتبال. "

کوروش برمک پیشکسوت پرسپولیس درباره اوضاع این تیم صحبت کرد

کوروش برمک پیشکسوت پرسپولیس گفت : تنها نگرانی بابت تأخیر در شروع لیگ، شاید همزمانی مسابقات لیگ با مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا باشد، پرسپولیس در صورت صعود باید دو بازی فشرده هر چهار روز یک بار انجام دهد و بلافاصله هم در لیگ همین شرایط را خواهد داشت.

نوشته نگرانی پیشکسوت پرسپولیس از اوضاع این تیم در دیدارهای بعدی آسیا اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

کوروش برمک پیشکسوت پرسپولیس گفت : تنها نگرانی بابت تأخیر در شروع لیگ، شاید همزمانی مسابقات لیگ با مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا باشد، پرسپولیس در صورت صعود باید دو بازی فشرده هر چهار روز یک بار انجام دهد و بلافاصله هم در لیگ همین شرایط را خواهد داشت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : کوروش برمک پیشکسوت پرسپولیس در خصوص برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان و صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت:پیش از شروع بازی، گفته بودم که پرسپولیس مشکلی نخواهد داشت. اگر چه استقلال تاجیکستان در مرحله قبلی مقابل حریف قدرتمندی به پیروزی رسیده بود، اما پایه کار تیم پرسپولیس و یحیی گل محمدی، بازی روی زمین و انجام کارهای عمقی است.بازیکن پیشین پرسپولیس با اشاره به گلی که مهدی ترابی به ثمر رساند، خاطرنشان کرد:تلاش پرسپولیس برای رسیدن به گل از حرکات عمقی ستودنی بود، هرچند در نهایت توپ ارسالی مهدی ترابی به صورت مستقیم وارد دروازه شد. نکته قابل ستایش کنترل تیم استقلال تاجیکستان بود که پرسپولیس در نیمه اول به خوبی این کار را انجام داد. شاید برخی معتقد باشند که پرسپولیس محتاطانه بازی کرد، اما من می گویم هوشمندانه بود، چون توانست قدرت بدنی و روانی تیم را به هم بریزد و در نیمه دوم به هدفش برسد.وی در خصوص اینکه پرسپولیس برای مرحله بعدی باید برای برگزاری متمرکز رقابت ها راهی عربستان شود که دو نماینده خواهد داشت و بدون انجام بازی رسمی باید وارد مرحله جدید مسابقات شود، گفت:این مسئله که پرسپولیس بدون انجام مسابقه به مصاف حریفان مرحله بعدی برود را قبول ندارم. بازی با استقلال تاجیکستان آن هم در چمن مصنوعی یک بازی سنگین بوده که پرسپولیس پس از بازگشت نیاز به ریکاوری سنگین هم دارد. شاید یک فرصت دو سه هفته ای نیاز باشد تا پرسپولیس ریکاوری درستی داشته باشد و برگزار نشدن لیگ، برای پرسپولیس فرصت است.کوروش برمک تأکید کرد: تنها نگرانی بابت تأخیر در شروع لیگ، شاید همزمانی مسابقات لیگ با مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا باشد. پرسپولیس در صورت صعود باید دو بازی فشرده هر چهار روز یک بار انجام دهد و بلافاصله هم در لیگ همین شرایط را خواهد داشت، چون لیگ به این تیم فرصت بیشتری نمی دهد که مثلاً ۱۰ روز استراحت کند و بعد وارد لیگ شود. من از این جهت نگران سلامت بازیکنان و همچنین فصل آینده هستم. پرسپولیس در این چند سال همیشه خوب شروع کرده، خوب ادامه داده و خوب تمام کرده است، اما این فصل کار سخت تر خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " کوروش برمک پیشکسوت پرسپولیس درباره اوضاع این تیم صحبت کرد از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×