روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " رضا اسدی با شماره جالب ۹۶ به میدان رفت از منبع پارس فوتبال. "

رضا اسدی با شماره جالب ۹۶ به میدان رفت

رضا اسدی در اولین بازی خود با پیراهن پرسپولیس با شماره ای جالب به میدان رفت.

نوشته اتفاق عجیب برای ستاره پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

رضا اسدی در اولین بازی خود با پیراهن پرسپولیس با شماره ای جالب به میدان رفت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : چند روز بعد از نهایی شدن قرارداد رضا اسدی با پرسپولیس مشخص شد که این بازیکن شماره ۸ را که یک پیراهن خاص در این تیم محسوب می شود و بازیکنان بزرگی آن را به تن کرده اند، نشان کرده است. علاوه بر آن، این شماره چند روز بود که از تن کاپیتان نوراللهی خارج شده و این بازیکن آقای گل سرخ ها در لیگ بیستم هم محسوب می شد و هواداران انتظار یک جانشین مطمئن برای او را داشتند.رضا اسدی پیراهن شماره ۸ را برگزید و با آن در تمرینات و بازی های دوستانه هم به میدان رفت اما اجازه پوشیدن آن در آسیا را نداشت چرا که در مرحله گروهی همین فصل لیگ قهرمانان نوراللهی با این لباس بازی کرده و هافبک دفاعی جدید سرخپوشان تا پایان تورنمنت با شماره جالب ۹۶ به میدان خواهد رفت.رضا اسدی از همان ابتدای بازی ضربه سرهای اول را بالاتر از تاجیک ها می زد و با قطع توپ هایش برنامه استقلالی ها را به هم زده بود و روز نسبتا خوبی پشت سر گذاشت.این اتفاق فصل گذشته برای میلاد سرلک هم رخ داد و او تا فینال با شماره ۶۶ به میدان می رفت و پس از آن در آسیا نیز صاحب شماره ۱۰ شد. علی نعمتی مدافع جدید سرخ ها نیز اجازه بازی با شماره ۶ را نخواهد داشت و اگر در یک چهارم نهایی بازی کند باید با پیراهنی متفاوت از آنچه کنعانی در مرحله گروهی پوشیده به میدان رود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " رضا اسدی با شماره جالب ۹۶ به میدان رفت از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×