روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " کنعانی زادگان ؛ کار کنعانی زادگان و سباستین به زد و خورد کشید از منبع پارس فوتبال. "

کنعانی زادگان ؛ کار کنعانی زادگان و سباستین به زد و خورد کشید

محمدحسین کنعانی زادگان مدافع ایرانی الاهلی در هفته نخست لیگ ستارگان در دقایق پایانی بازی با القطر با بازیکن حریف درگیر شد و از داور کارت گرفت.

نوشته زد و خورد محمدحسین کنعانی زادگان در لیگ ستارگان قطر اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

محمدحسین کنعانی زادگان مدافع ایرانی الاهلی در هفته نخست لیگ ستارگان در دقایق پایانی بازی با القطر با بازیکن حریف درگیر شد و از داور کارت گرفت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : لیگ ستارگان قطر هم فصل جدید خودش را آغاز کرد و الاهلی که از حضور محمدحسین کنعانی زادگان ، مدافع ایرانی بهره می برد به تساوی در دیدار مقابل القطر رضایت داد.این دیدار در دقایق پایانی خود به دلیل درگیری میان کنعانی زادگان و سباستین سوریا تحت تاثیر قرار گرفت و داور مسابقه مجبور شد دست به جیب شود.در یک صحنه سوریا قصد داشت از کنعانی زادگان عبور کند که برخوردی میان این دو نفر شکل گرفت و در شرایطی که داور مسابقه اعتقاد داشت خطایی رخ نداده، سوریا مدعی بود مدافع ایرانی او را شارژ کرده و همین موضوع آغاز درگیری میان این دو نفر بود.سوریا که در سال های اخیر چند بار مقابل تیم های ایرانی قرار گرفته و سابقه درگیری فیزیکی با بازیکنانی مثل علی قربانی را هم دارد پس از بلند شدن به سمت کنعانی زادگان رفت و صحبت هایی به او گفت که با خشم و واکنش این بازیکن همراه بود. اتفاق که از چشم داور دور نماند و کنعانی را با کارت زرد خودش جریمه کرد.تمارض عجیب سوریا و روی زمین افتادن او، باعث واکنش هایی در فضای مجازی نیز همراه شد و یک صفحه اینستاگرامی قطری، حرکت سوریا را با تمارض های عجیب و غریب نیمار بازیکن برزیلی پاریس سن ژرمن مقایسه کرد. به هر شکل این دیدار در پایان بدون گل و با تقسیم امتیازات دو تیم به پایان رسید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " کنعانی زادگان ؛ کار کنعانی زادگان و سباستین به زد و خورد کشید از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×