روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس آبروی ایران را خرید از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس آبروی ایران را خرید

پیروزی پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان وقتی ارزشمندتر شد که استقلال به الهلال باخت و پرسپولیس هم با گل دقیقه ۹۰ از سد حریف چغر خود گذشت.

نوشته پرسپولیس به دنبال گرفتن انتقام استقلال در لیگ قهرمانان اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پیروزی پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان وقتی ارزشمندتر شد که استقلال به الهلال باخت و پرسپولیس هم با گل دقیقه ۹۰ از سد حریف چغر خود گذشت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : شاید اگر استقلال تاجیکستان در برابر آن همه تماشاگر میزبان پرسپولیس نبود و گل زیبای ترابی هم دقیقه ۹۰ به ثمر نمی رسید، این پیروزی شیرینی لازم را نداشت اما همه چیز دست به دست هم داد تا پرسپولیس که باز هم آبروی فوتبال ایران را خرید، به یک پیروزی دلچسب برسد و با اقتدار راهی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شود.پرسپولیس در کل بازی برتری نسبی بر حریف داشت و به جز یک مورد موقعیت چندانی به تیم میزبان نداد.اوائل نیمه دوم وحید امیری می توانست دروازه حریف را باز کند تا کار به لحظات نفس گیر دقایق پایانی نکشد اما این اتفاق رخ نداد و در نهایت ترابی مزد برتری پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان را داد.حالا باید دید در قرعه کشی روز جمعه شاگردان گل محمدی در مرحله یک چهارم نهایی به کدام حریف برخورد می کنند اما مسلماً تقابل احتمالی پرسپولیس و الهلال می تواند جذابیت های بسیار زیادی برای فوتبال دوستان ایرانی داشته باشد و شاید به این شکل پرسپولیس بتواند انتقام استقلال را هم در آسیا بگیرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس آبروی ایران را خرید از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×