روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " یحیی گل محمدی بعد از گل ترابی شادی نکرد! از منبع پارس فوتبال. "

یحیی گل محمدی بعد از گل ترابی شادی نکرد!

سرمربی پرسپولیس یکی از سخت ترین بازی های امسال خود را در دوشنبه پشت سر گذاشت.

نوشته اقدام عجیب یحیی پس از گل مهدی ترابی + عکس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سرمربی پرسپولیس یکی از سخت ترین بازی های امسال خود را در دوشنبه پشت سر گذاشت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : یحیی گل محمدی آن قدر از شکل بازی حریف و چمن مصنوعی شاکی و ناراحت بود که پس از گل دیدنی مهدی ترابی در دقیقه ۹۰ سر جای خود ایستاد و شادی همکاران و بازیکنانش را تماشا کرد.البته یحیی گل محمدی سرمربی زیرک و حالا با تجربه پرسپولیس بلافاصله شروع به راهنمایی شاگردانش پرداخت تا نتیجه بدست آمده در خانه حریف را حفظ کنند.با برتری پرسپولیس برابر استقلال، یحیی گل محمدی به عنوان سرمربی به آمار ۲۵ بازی، ۱۵ برد، ۵ مساوی و ۵ باخت در لیگ قهرمانان دست یافت. البته آمار وی در این مسابقات با پرسپولیس ۱۷ بازی، ۱۱ برد، ۲ مساوی و ۴ باخت است.این مربی که سه فصل تجربه حضور در لیگ قهرمانان را دارد، تاکنون ۲ بار با تیمش موفق به صعود از مرحله یک هشتم نهایی شده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " یحیی گل محمدی بعد از گل ترابی شادی نکرد! از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×