روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ الوحده امارات حریف ایده‌آل پرسپولیس را بشناسید از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ الوحده امارات حریف ایده‌آل پرسپولیس را بشناسید

پرسپولیس تنها نماینده ایران در مرحله یک چهارم آسیا است.

نوشته بهترین قرعه برای صعود راحت تر پرسپولیس کدام است؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پرسپولیس تنها نماینده ایران در مرحله یک چهارم آسیا است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : پرسپولیس تیم ناشناخته و با انگیزه استقلال تاجیکستان را در حضور تماشاگران شان و در شرایطی که چمن مصنوعی ورزشگاه مرکزی تاجیکستان کار را برای سرخ ها سخت کرده بود شکست داد و مانند سال گذشته در جمع چهار تیم برتر غرب آسیا حضور خواهد داشت.سرخ ها باید برای برگزاری بازی مرحله یک چهارم به عربستان سفر کنند و بازی ها متمرکز در ریاض برگزار خواهد شد.النصر با پیروزی مقابل تراکتور مانند پرسپولیس به مرحله یک چهارم صعود کرد. الهلال هم با شکست استقلال صعود خود را قطعی کرده بود. الوحده امارات نیز در ضربات پنالتی الشارجه امارات را شکست داد تا آخرین تیم راه یافته باشد.با توجه به برتری النصر قرعه ایده آل برای یحیی و تیمش رو در رو شدن دو رقیب سنتی و همیشگی یعنی النصر و الهلال و مصاف پرسپولیس با تیمی اماراتی است. دو تیم عربستانی شرایط بسیار خوبی از لحاظ مهره و آمادگی دارند و رو به رو شدن با آنها می تواند کار صعود به نیمه نهایی را دشوارتر کند. از طرف دیگر سرخ ها در دو سال اخیر در مراحل گروهی مقابل الوحده پیروزی های خوبی به دست آورده و قرعه ایده آل در این مرحله می تواند مصاف با این تیم باشد.انتظار می رود قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی ظرف چهل هشت ساعت پس از سوت پایان تمام بازی های یک هشتم به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شود و تیم ها هر چه زود تر حریفان خود را بشناسند. مرحله یک‎چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ۲۴ تا ۲۷ مهر در عربستان به صورت متمرکز برگزار خواهد شد.نکته قابل توجه مرحله یک چهارم این است که از فناوری کمک داور ویدیویی نیز از این مرحله تا فینال استفاده می شود. هزینه کلی استفاده از VAR بیش از ۲۵ هزار دلار خواهد بود. ضمن اینکه هزینه استفاده از فناوری کمک داور ویدیویی برای هر بازی، ۳۶۰۰ دلار تخمین زده شده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ الوحده امارات حریف ایده‌آل پرسپولیس را بشناسید از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×