روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مهدی عبدی در جایگاه کمک خلبانی از منبع پارس فوتبال. "

مهدی عبدی در جایگاه کمک خلبانی

مهدی عبدی مهاجم پرسپولیس در کابین خلبانی به ایران برگشت.

نوشته اقدام عجیب مهدی عبدی در بازگشت به ایران اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهدی عبدی مهاجم پرسپولیس در کابین خلبانی به ایران برگشت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : پرسپولیس پس از کسب پیروزی در دوشنبه مقابل استقلال تاجیکستان و صعود به مرحله یک چهارم، شب گذشته این کشور را ترک کرد و به سفر پنج روزه خود پایان داد. مهدی عبدی مهاجم پرسپولیس که در پایان لیگ بیستم با نمایش درخشان و گل هایش کمک بزرگی در مسیر قهرمانی به یحیی کرده بود، مقابل استقلال تاجیکستان از ابتدا به میدان فرستاده شد و حتی در صحنه ای می توانست پاس در عرض زیبایش برای سرخ ها گل بسازد که با تعلل امیری و اسدی این اتفاق نیفتاد.مهدی عبدی اما در بازگشت به ایران تجربه جالبی را به دست آورد. او در پرواز اختصاصی این تیم از دوشنبه به تهران با دعوت مسئولین پرواز به کابین خلبانی مواجه شد و عکسی هم از این پرواز و تجربه جالب گرفت و در اینستاگرامش منتشر کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مهدی عبدی در جایگاه کمک خلبانی از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×