روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس، النصر، الهلال، الوحده، ناگویا، پوهانگ، اولسان و چونبوک موتورز ۸ تیم برتر لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس، النصر، الهلال، الوحده، ناگویا، پوهانگ، اولسان و چونبوک موتورز ۸ تیم برتر لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس، النصر، الهلال، الوحده، ناگویا، پوهانگ، اولسان و چونبوک موتورز ۸ تیم برتر لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱

با صعود پوهانگ استیلرز و چونبوک موتورز کره جنوبی، جمع 8 تیم مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2021 تکمیل شد.

نوشته رقابت ۵ تیم از ۸ کشور برای فتح لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

با صعود پوهانگ استیلرز و چونبوک موتورز کره جنوبی، جمع ۸ تیم مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ تکمیل شد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : با پیروزی چونبوک موتورز مقابل نماینده تایلند، هشت تیم نهایی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مشخص شدند.حالا همه منتظر روز جمعه و قرعه کشی ساعت ۱۱:۳۰ هستند تا چهار بازی این مرحله مشخص و نمایندگان ایران، امارات، عربستان، کره جنوبی و ژاپن آماده صعود به نیمه نهایی شوند.نکته جالب اینکه احتمال دارد در این مرحله فوتبال آسیا شاهد دربی کره جنوبی در شرق و عربستان سعودی در غرب باشد اما نماینده سه کشور دیگر باتوجه به حذف دیگر نمایندگان، احتمال شهرآورد را از دست داده اند.در منطقه غرب غیبت تیم های قطری بسیار عجیب به نظر می رسد و در منطقه شرق جای خالی تیم های استرالیایی و چینی دیده می شود. استرالیا در همان ابتدا از لیگ قهرمانان انصراف داد و نمایندگان چین هم با تیم امید در این مسابقات حاضر شدند.نمایندگان کشورهای مختلف حاضر در این مسابقات را بررسی می کنیم:ایران: از بین چهار تیم ایرانی، سه تا به مرحله حذفی رسیدند و در شرایطی که شاید چند ماه قبل انتظار می رفت که بیش از یک نماینده به یک چهارم نهایی صعود کند اما این تنها پرسپولیس بود که با شکست استقلال تاجیکستان به مرحله بعدی رفت. این برای دومین سال متوالی است که پرسپولیس در این مرحله حاضر می شود.امارات: الوحده، همگروه پرسپولیس که به عنوان برترین تیم دوم راهی این مرحله شده بود، موفق شد الشارجه را در دربی اماراتی ها از پیش رو بردارد. تیم هنک تن کاته در لیگ امارات در رتبه پنجم قرار دارد. گل الوحده به الشارجه را عمر خریبین خطرناکترین بازیکن این تیم به ثمر رساند اما نتیجه نهایی در فینال مشخص شد.عربستان: میزبان مرحله یک چهارم نهایی تا فینال، دو نماینده در این مرحله دارد که هر دو تیم های ایرانی را شکست دادند و به جمع هشت تیم برتر آسیا رسیدند. حالت ایده آل برای زرد و آبی پوشان ریاض، تقابل در نیمه نهایی است اما آنها نیز باید منتظر قرعه روز جمعه باشند. دو تیمی که گران ترین های این مرحله محسوب می شوند.ژاپن: ناگویا گرامپس اولین تیم شرق آسیایی بود که به این مرحله راه یافت. آنها در شرایطی که دو بار از دائگوی کره جنوبی عقب افتادند، به بازی برگشتند و با نتیجه ۴-۲ برنده مسابقه شدند. هدایت این تیم برعهده ماسیمو فیچادنتی ایتالیایی است و مهمترین مهره هجومی ناگویا جکوب مهاجم لهستانی است که دیروز هم هت تریک کرد.کره جنوبی: قطعا نمایندگان کره در این مرحله باهم رودررو خواهند شد. اولسان هیوندای مدافع عنوان قهرمانی یکی از سه تیم کره ای این مرحله محسوب می شود که صدرنشین جی لیگ یعنی کاوازاکی فرونتاله را شکست داد. امروز هم پوهانگ استیلرز و چونبوک موتورز حریفان خود را از پیش رو برداشتند. نکته جالب درباره نمایندگان کره این است که هر سه سابقه قهرمانی در آسیا را دارند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس، النصر، الهلال، الوحده، ناگویا، پوهانگ، اولسان و چونبوک موتورز ۸ تیم برتر لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×