روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " رضا اسدی خرید جدید پرسپولیس درخشید از منبع پارس فوتبال. "

رضا اسدی خرید جدید پرسپولیس درخشید

رضا اسدی هافبک جدید سرخ پوشان موفق شد در اولین بازی خود برای پرسپولیس پاس گل بدهد.

نوشته درخشش فوق العاده خرید جدید یحیی و پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

رضا اسدی هافبک جدید سرخ پوشان موفق شد در اولین بازی خود برای پرسپولیس پاس گل بدهد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : رضا اسدی خرید جدید پرسپولیس در حالی در ترکیب اصلی این تیم در دیدار با استقلال تاجیکستان قرار گرفت که عملکرد بسیار خوبی در این دیدار داشت. این هافبک خوش استایل که اولین بازی رسمی خود را برای پرسپولیس انجام می داد با ۱۲ نبردهوایی موفق، ۵ تکل، ۸ قطع توپ و ۸۸ لمس توپ عنوان بهترین بازیکن زمین را به دست آورد. اما اوج کار خرید جدید پرسپولیس روی تک گل این تیم بود.رضا اسدی بعد از حرکت خوب در عرض و جا گذاشتن بازیکن استقلال تاجیکستان موفق شد به مهدی ترابی پاس گل بدهد و زمینه ساز صعود پرسپولیس به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شود. درخشش اسدی در حالی رقم خورد که این بازیکن دیرتر از سایرین به تمرینات پرسپولیس اضافه شد و طبیعتا برای هماهنگی بیشتر با سایر بازیکنان و جا افتادن در تیمی مثل پرسپولیس نیاز به زمان خواهد داشت. اسدی که جانشین نوراللهی در پرسپولیس شد قرار است برای فصل جدید شماره ۸ را برتن کند ولی در مسابقه با استقلال تاجیکستان به دلیل اینکه در مرحله گروهی نوراللهی شماره ۸ را برتن کرده بود، شماره ۹۶ را پوشید.با توجه درخشش اسدی و اینکه یحیی حساب ویژه ای روی این بازیکن باز کرده ، کامیابی نیا هافبک باتجربه سرخ پوشان کار سختی برای رسیدن به ترکیب اصلی پرسپولیس خواهد داشت. کمال که از ناحیه مچ پا مصدوم است این روزها مشغول درمان خود است و از چند وقت دیگر به تمرینات پرسپولیس بازخواهد گشت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " رضا اسدی خرید جدید پرسپولیس درخشید از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×