روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • آخرین تیر امید پرسپولیس برای فرار از محرومیت ؛ سرخپوشان دست به دامان afc شدند

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " آخرین تیر امید پرسپولیس برای فرار از محرومیت ؛ سرخپوشان دست به دامان afc شدند از منبع پارس فوتبال. "

آخرین تیر امید پرسپولیس برای فرار از محرومیت ؛ سرخپوشان دست به دامان afc شدند

باشگاه پرسپولیس برای اینکه باز هم بتواند در نقل و انتقالات بازیکن جذب کند، بار دیگر از AFC خواسته تا طلب کالدرون را از محل درآمدهای این باشگاه پرداخت کند.

نوشته آخرین تیر امید پرسپولیس برای فرار از محرومیت ؛ سرخپوشان دست به دامان AFC شدند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

باشگاه پرسپولیس برای اینکه باز هم بتواند در نقل و انتقالات بازیکن جذب کند، بار دیگر از AFC خواسته تا طلب کالدرون را از محل درآمدهای این باشگاه پرداخت کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : به گزارش پارس فوتبال، باشگاه پرسپولیس بار دیگر خواستار پرداخت طلب گابریل کالدرون از منبع درآمدهای خود در AFC شد.باشگاه پرسپولیس به دلیل عدم پرداخت طلب گابریل کالدرون سرمربی پیشین این تیم و خواکین دستیار او از حضور در نقل و انتقالات تابستانی محروم شده است و نمی تواند بازیکن خارجی مد نظر سرمربی تیم را جذب کند.سید مجید صدری رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس که به تازگی سرپرستی این باشگاه را پس از استعفای جعفر سمیعی بر عهده گرفته قرار بود منابع مالی لازم برای پرداخت بدهی نزدیک به ۷۵۰ هزار دلاری را فراهم کند اما این پول فراهم نشد تا پرسپولیس نتواند به تعهد خود عمل کند.حالا صدری برای اینکه بتواند با طلبکار بزرگ خارجی پرسپولیس تسویه داشته باشد مجدد سراغ منبع درآمدی باشگاه در کنفدراسیون فوتبال آسیا رفته است تا با توجه به قوانین موجود بین المللی پول کالدرون را بدهد.سرخ ها قبل از اعلام رأی فیفا از کنفدراسیون فوتبال آسیا بارها خواسته بودند که این پول را پرداخت کند اما آنها حاضر به واریز این مبلغ به حساب کالدرون به دلیل تحریم های ارزی ایران نشدند.با این حال صدری مسیر حقوقی جدیدی را در نظر گرفته است تا با توجه به اجرای محکومیت پرسپولیس و ورود پرونده بدهی مربوط به کمیته انضباطی فیفا به این ماجرا بتواند مسئولان AFC را متقاعد به این موضوع کند. مسئولان باشگاه پرسپولیس و فدراسیون فوتبال ایران با چراغ سبز جدید در این موضوع روبرو شده اند و امیدوار هستند تا این بار بتوانند بخشی از طلب ۳ میلیون دلاری خود را صرف پرداخت بدهی به اعضای خارجی پیشین کادر فنی کنند.در صورتیکه کنفدراسیون فوتبال آسیا با درخواست حقوقی جدید باشگاه موافقت کند باشگاه پرسپولیس می تواند قبل از پایان مهلت نقل و انتقالات تابستانی بار دیگر خریدهای مورد نیاز خود را داشته باشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " آخرین تیر امید پرسپولیس برای فرار از محرومیت ؛ سرخپوشان دست به دامان afc شدند از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×