روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " عجیب اما واقعی ؛ پرسپولیس بیخیال پرونده بیرانوند شده است! از منبع پارس فوتبال. "

عجیب اما واقعی ؛ پرسپولیس بیخیال پرونده بیرانوند شده است!

باشگاه پرسپولیس با حکم کمیته تعیین وضعیت، به پرداخت 2 میلیارد و 420 میلیون تومان برای شکایت علیرضا بیرانوند محکم شده است که ظاهرا توجهی به آن ندارد.

نوشته عجیب اما واقعی ؛ پرسپولیس بیخیال پرونده بیرانوند شده است! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

باشگاه پرسپولیس با حکم کمیته تعیین وضعیت، به پرداخت ۲ میلیارد و ۴۲۰ میلیون تومان برای شکایت علیرضا بیرانوند محکم شده است که ظاهرا توجهی به آن ندارد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : ببه گزارش پارس فوتبال، پرونده علیرضا بیرانوند کمی عجیب به نظر می رسد.باشگاه پرسپولیس اعتراضی به حکم جدید کمیته استیناف نخواهد داشت.درنهایت کمیته های استیناف و تعیین وضعیت فدراسیون در مورد میزان طلب علیرضا بیرانوند حکم خود را اعلام کردند و طبق اعلام وکیل بیرانوند، باشگاه پرسپولیس به پرداخت مبلغ حدود ۲ میلیارد و ۴۲۰ میلیون تومان به علاوه ۱۵۰ میلیون تومان هزینه دادرسی محکوم شد.این رای درحالی اعلام شده که طبق اخبار دریافتی از باشگاه، مدارک بسیار متناقضی در باشگاه پرسپولیس وجود دارد که رسیدگی به آن ها وقت زیادی می برد به طوری که بخش حقوقی باشگاه نیز نمی داند بالاخره بیرانوند از باشگاه طلبکار است یا بدهکار!نامه هایی که بین مدیریت باشگاه در زمان عرب و انصاری فرد و همین طور رسول پناه بین باشگاه و بیرانوند رد و بدل شده که نمی توان از نظر حقوقی در مورد آن ها تصمیم قطعی گرفت اما هرچه هست با مدارک موجود درنهایت کمیته استیناف از ادعای وکیل بیرانوند برای دریافت مبلغ ۶ میلیارد تومان به پرداخت مبلغ ۲ میلیارد و ۴۲۰ میلیون تومان از سوی باشگاه حکم داد و باشگاه هم دیگر تمایلی به ادامه این پرونده فرسایشی نخواهد داشت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " عجیب اما واقعی ؛ پرسپولیس بیخیال پرونده بیرانوند شده است! از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×