روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس با ۴ بار صعود به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بالاتر از تمام تیم های ایرانی

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس با ۴ بار صعود به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بالاتر از تمام تیم های ایرانی از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس با ۴ بار صعود به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بالاتر از تمام تیم های ایرانی

پرسپولیس شب گذشته موفق شد چهارمین صعودش به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را جشن بگیرد. اتفاقی که تاکنون برای دیگر تیم های ایرانی رخ نداده است.

نوشته پرسپولیس سردمدار تیم های ایرانی در جمع ۸ تیم برتر آسیا اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پرسپولیس شب گذشته موفق شد چهارمین صعودش به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را جشن بگیرد. اتفاقی که تاکنون برای دیگر تیم های ایرانی رخ نداده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تیم فوتبال پرسپولیس بیشتر از تمام نمایندگان ایران در آسیا به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرده است.این چهارمین بار در ۵ فصل اخیر است که سرخپوشان پایتخت از یک هشتم نهایی گذر کرده و به جمع هشت تیم برتر آسیا رسید ه اند و نکته جالب اینکه پرسپولیس هیچگاه در یک چهارم نهایی شکست نخورده و همیشه به نیمه نهایی صعود کرده است.قرمزها فصل گذشته در این مرحله پاختاکور ازبکستان را با گلهای عیسی آل کثیر شکست دادند و سال ۲۰۱۸ الدحیل را به شکلی دراماتیک و باورنکردنی از پیش رو برداشتند. یک سال قبلتر نیز تیم برانکو ایوانکوویچ باوجود اینکه در بازی رفت ۲-۰ از الاهلی عربستان عقب افتاد، در نهایت سبزپوشان جده را ۵-۳ شکست داد و به نیمه نهایی رفت.نکته جالب اینکه پرسپولیس بیشتر از تمام نمایندگان ایران به جمع هشت تیم برتر آسیا رسیده و این موضوع درباره تعداد صعود پرسپولیس به نیمه نهایی نیز وجود دارد. پیش از این سپاهان ۳ بار، استقلال ۲ بار و ذوب آهن نیز ۲ بار به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان صعود کردند.پرسپولیس تاکنون سه بار به مرحله نیمه نهایی رسیده و این در حالی است که مجموع صعودهای دیگر نمایندگان ایران هم به عدد ۳ می رسد و حالا اگر پرسپولیس موفق به شکست حریف خود شود، از این مجموع نیز گذر خواهد کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس با ۴ بار صعود به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بالاتر از تمام تیم های ایرانی از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×