روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " نمره قبولی رضا اسدی در اولین بازی از منبع پارس فوتبال. "

نمره قبولی رضا اسدی در اولین بازی

رضا اسدی در اولین حضورش در ترکیب پرسپولیس نمره قبولی گرفت.

نوشته درخشش ستاره پرسپولیس در اولین بازی ؛ رضایت هواداران از رضا اسدی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

رضا اسدی در اولین حضورش در ترکیب پرسپولیس نمره قبولی گرفت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در حالی که طی یک هفته اخیر برخی رسانه ها از ناآمادگی رضا اسدی در تمرینات خبر داده و حتی اصرار داشتند بازیکنانی چون احسان پهلوان و بازیکنان دیگری جای اسدی را در ترکیب اصلی مقابل استقلال تاجیکستان پر کنند اما یحیی به اسدی اعتماد کرد و این بازیکن تازه وارد نه تنها عملکرد خوبی داشت بلکه از تمام سایت های آنالیز نمره بسیار خوبی را برای این بازی دریافت کرد.این درحالی است که بعد از جدایی نوراللهی بسیاری از هواداران پرسپولیس نگران جای خالی این بازیکن ملی پوش بودند اما اسدی در همین اولین بازی نشان داد در صورت ادامه این روند می تواند به راحتی جای خالی نوراللهی را در ترکیب پرسپولیس پر کرده و سرخ پوشان پس از نزدیک به یک دهه صاحب چهره ای با خصوصیات بازی نزدیک به کریم باقری باشند. چیزی که دیشب و امروز در فضای مجازی در خصوص آن صحبت شد.حالا باید دید اسدی می تواند این روند را ادامه دهد یا نه؟

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " نمره قبولی رضا اسدی در اولین بازی از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×