روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • جدایی موقت بوژیدار از پرسپولیس ؛ بازگشت رادوشویچ به کرواسی برای تزریق واکسن کرونا

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " جدایی موقت بوژیدار از پرسپولیس ؛ بازگشت رادوشویچ به کرواسی برای تزریق واکسن کرونا از منبع پارس فوتبال. "

جدایی موقت بوژیدار از پرسپولیس ؛ بازگشت رادوشویچ به کرواسی برای تزریق واکسن کرونا

بوژیدار رادوشویچ دروازه بان دوم پرسپولیس امشب به کشورش باز می گردد تا دوز دوم واکسن کرونا را تزریق کرده و در میانه های هفته آینده به تهران برخواهدگشت.

نوشته ستاره نیمکت نشین، پرسپولیس را ترک کرد ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بوژیدار رادوشویچ دروازه بان دوم پرسپولیس امشب به کشورش باز می گردد تا دوز دوم واکسن کرونا را تزریق کرده و در میانه های هفته آینده به تهران برخواهدگشت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : دروازه بان کروات تیم پرسپولیس امشب راهی کشورش می شود.تیم فوتبال پرسپولیس پس از برتری مقابل استقلال تاجیکستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بامداد امروز به کشورمان بازگشت. بوژیدار رادوشوویچ، دروازه بان کروات این تیم قرار است امشب برای تزریق دوز دوم واکسن کرونای خود به کشورش برود و در روزهای میانی هفته آینده به کشورمان می آید.سرخ پوشان طبق برنامه کادرفنی مدتی استراحت می کنند و از هفته آینده تمرینات خود را برای مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و دیدارهای لیگ برتر آغاز خواهند کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " جدایی موقت بوژیدار از پرسپولیس ؛ بازگشت رادوشویچ به کرواسی برای تزریق واکسن کرونا از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×