روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پس از مصدومیت و جذب رضا اسدی ؛ کار سخت کمال کامیابی نیا برای بازگشت به ترکیب پرسپولیس

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پس از مصدومیت و جذب رضا اسدی ؛ کار سخت کمال کامیابی نیا برای بازگشت به ترکیب پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

پس از مصدومیت و جذب رضا اسدی ؛ کار سخت کمال کامیابی نیا برای بازگشت به ترکیب پرسپولیس

به نظر می رسد که مصدومیت کمال کامیابی نیا همچنان او را از تمرینات پرسپولیس دور نگه داشته و با توجه به جذب رضا اسدی و حضور میلاد سرلک، کار او برای بازگشت به ترکیب اصلی گل محمدی بسیار سخت خواهد بود.

نوشته ستاره ای که قربانی مصدومیت و خرید جدید پرسپولیس می شود ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

به نظر می رسد که مصدومیت کمال کامیابی نیا همچنان او را از تمرینات پرسپولیس دور نگه داشته و با توجه به جذب رضا اسدی و حضور میلاد سرلک، کار او برای بازگشت به ترکیب اصلی گل محمدی بسیار سخت خواهد بود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : به نظر می رسد کمال کامیابی نیا سخت ترین فصل فوتبالی اش را پیش رو خواهد داشت.هنوز کسی از کمال کامیابی نیا خبر ندارد. او هنوز به تمرینات پرسپولیس ملحق نشده و اصلا معلوم نیست به تهران برگشته یا در امارات مشغول مداوای خود است. اما هرچه هست به نظر می رسد این بازیکن باتجربه کار سختی در پرسپولیس برای فصل آینده خواهد داشت.کمال که یکی از عوامل قطعی و غیر قابل کتمان پنج قهرمانی پیاپی پرسپولیس در لیگ برتر و همین طور موفقیت های سرخ پوشان در لیگ قهرمانان آسیا بوده، هنوز در تمرینات حضور پیدا نکرده است.این درحالی است که سرلک با حضور در اردوی تیم ملی بهترین روزهای فوتبالی اش را سپری می کند و بازی که دیشب رضا اسدی به نمایش گذاشت به خوبی گواهی می دهد هافبک تازه وارد پرسپولیس یک رقیب قدر و جدی برای کاپیتان سوم سرخ ها محسوب می شود.از این رو بی شک کامیابی نیا فصل سختی پیش رو خواهد داشت و باید دید چه زمانی به تمرینات برخواهد گشت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پس از مصدومیت و جذب رضا اسدی ؛ کار سخت کمال کامیابی نیا برای بازگشت به ترکیب پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×