روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • جمشید شاه محمدی دلیل جدایی مغانلو را مشخص کرد ؛ شهریار لطمه خواهد خورد

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " جمشید شاه محمدی دلیل جدایی مغانلو را مشخص کرد ؛ شهریار لطمه خواهد خورد از منبع پارس فوتبال. "

جمشید شاه محمدی دلیل جدایی مغانلو را مشخص کرد ؛ شهریار لطمه خواهد خورد

مهاجم سال های نه چندان دور پرسپولیس معتقد است بازی با سپاهان پیش از دیدار با الهلال خیلی به یحیی گل محمدی کمک می کند.

نوشته جمشید شاه محمدی دلیل جدایی مغانلو را مشخص کرد ؛ شهریار لطمه خواهد خورد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهاجم سال های نه چندان دور پرسپولیس معتقد است بازی با سپاهان پیش از دیدار با الهلال خیلی به یحیی گل محمدی کمک می کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : شنبه ۲۴ مهرماه دربی باشگاهی آسیا در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان قاره در کشور عربستان و بین دو تیم الهلال و پرسپولیس برگزار می شود. در همین ارتباط شنیدن تازه ترین صحبت های جمشید شاه محمدی خالی از لطف نیست.در آستانه بازی حساس پرسپولیس با الهلال عربستان می خواستیم نقطه نظر شما را بپرسیم؟جمشید شاه محمدی گفت:بازی بسیار سختی پیش روی هر دو تیم است. پرسپولیس و الهلال بهترین تیم های باشگاهی در غرب آسیا هستند و از طرفی همیشه دیدار تیم های عربستانی و ایرانی حساس و نفسگیر بوده است. شک ندارم این بار هم شاهد یک رقابت سنگین و غیرقابل پیش بینی خواهیم بود. امیدوارم دو تیم در یک رقابت برابر بازی کنند.یعنی چی؟من شنیدم سر صدور ویزای عربستان هم مشکلاتی درست کرده اند و متأسفانه تیم های عربستانی جنگ روانی را زودتر شروع می کنند. همیشه قبل و حین مسابقات روی اعصاب بازیکنان و تیم های ایرانی رژه می روند و امیدوارم بزرگترها و دست اندرکاران پرسپولیس مراقب این کارها و اقدامات غیر حرفه ای و ناجوانمردانه باشند.یکی از مشکلات پرسپولیس به گواه کارشناسان این است که لیگ برتر ما برخلاف عربستان هنوز شروع نشده و بازیکنان در کوران مسابقات قرار ندارند؟جمشید شاه محمدی گفت:بله، متأسفانه به نظر می رسد برنامه ریزی کنفدراسیون فوتبال آسیا به گونه ای است که به ضرر تیم های غرب قاره به ویژه باشگاه های ایرانی است. شما می بینید در تیم ملی هم اسکوچیچ مجبور است بیشتر از لژیونرها استفاده کند که در کوران مسابقات قرار دارند.پرسپولیسی ها چند بازی دوستانه برگزار کردند؟من فکر می کنم بازی با سپاهان اصفهان خیلی می تواند به یحیی گل محمدی و پرسپولیس کمک کند. یحیی گل محمدی در این بازی به نوعی الهلال را شبیه سازی کرد چون سپاهان هم تیم پرمهره و خوبی است. پیروزی در این دیدار دوستانه هم می تواند بر روحیه بازیکنان تأثیر مثبت داشته باشد.یکی از بازیکنان جدید سپاهان که در دیدار تدارکاتی هم جلوی پرسپولیس بازی کرد، شهریار مغانلو بود. به نظر شما جدایی او از پرسپولیس به تیم گل محمدی لطمه نمی زند؟جمشید شاه محمدی گفت:من فکر می کنم شهریار مغانلو بیشتر لطمه می خورد. او بعدها قدر و ارزش پیراهن پرافتخار و قرمز رنگ پرسپولیس را خواهد دانست. این بازیکن به پرسپولیس مدیون است و …ولی او با باشگاه سانتاکلارا قرارداد داشت و سپاهانی ها توانستند نظر مثبت باشگاه پرتغالی را جلب کنند؟بله ولی همه چیز پول نیست. شهریار مغانلو در اینستاگرام هم مطلبی علیه هواداران پرسپولیس نوشت که مشخص شد دلیل جدایی فقط پول بوده است وگرنه هیچ باشگاهی بازیکنی را نمی تواند وادار به رفتن به یک تیم خاص کند.یعنی دلش با پرسپولیس نبود؟جمشید شاه محمدی گفت:به نظرم نبود! البته مهم نیست چون پرسپولیس مهاجمان خوبی مثل مهدی عبدی، عیسی آل کثیر، حامد پاکدل و حتی وحید امیری و امید عالیشاه را دارد که می توانند به خط حمله این تیم کمک کنند.به عنوان سئوال آخر نتیجه دیدار الهلال و پرسپولیس را چگونه پیش بینی می کنید؟با اختلاف یکی دو گل می بریم.چه کسانی گل می زنند؟انشالله مهدی عبدی و عیسی آل کثیر!

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " جمشید شاه محمدی دلیل جدایی مغانلو را مشخص کرد ؛ شهریار لطمه خواهد خورد از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×