روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " برد بزرگ پرسپولیس در نقل و انتقالات ؛ بررسی خریدهای جذاب یحیی از منبع پارس فوتبال. "

برد بزرگ پرسپولیس در نقل و انتقالات ؛ بررسی خریدهای جذاب یحیی

پرسپولیس رضا اسدی را از اتریش، علیرضا ابراهیمی را از گل گهر، علی نعمتی از پدیده، حامد پاکدل از آلومینیوم اراک و رضا دهقانی را از نساجی مازندران به خدمت گرفت.

نوشته برد بزرگ پرسپولیس در نقل و انتقالات ؛ بررسی خریدهای جذاب یحیی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پرسپولیس رضا اسدی را از اتریش، علیرضا ابراهیمی را از گل گهر، علی نعمتی از پدیده، حامد پاکدل از آلومینیوم اراک و رضا دهقانی را از نساجی مازندران به خدمت گرفت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : با نگاهی به تغییرات ایجاد شده در تیم پرسپولیس مشخص می شود این تیم با از دست دادن ۳ بازیکن در خطوط دفاع، هافبک و حمله یعنی محمد حسین کنعانی زادگان، شهریار مغانلو و احمد نوراللهی که در ترکیب اصلی این تیم بازی می کردند، ۵ بازیکن از تیم های مختلف جذب کرده است.پرسپولیس رضا اسدی را از اتریش، علیرضا ابراهیمی را از گل گهر، علی نعمتی از پدیده، حامد پاکدل از آلومینیوم اراک و رضا دهقانی را از نساجی مازندران به خدمت گرفت.کاپیتان اسبق استقلال در ارتباط با این جابجایی ها در تیم یحیی گل محمدی توضیح داد:خروجی پرسپولیس کم بوده ولی در عوض ورودی بیشتری داشته است که این یک اقدام منطقی است. اقدامی در جهت تقویت نیمکت تیم پرسپولیس.ورمزیار یادآور شد:ما دو نوع جابجایی در نقل و انتقالات داریم. یکی در جهت تقویت ترکیب اصلی و یکی در جهت تقویت نیمکت. این مشخص می کند پرسپولیس با از دست دادن ۳ نفر و جذب ۵ بازیکن جدید بیشتر تلاش کرده تا ترکیب اصلی اش را حفظ و نفرات نیمکتش را تقویت کند که این مشخص می کند پرسپولیس در نقل و انتقالات بهتر از سپاهان عمل کرده است و با نگاهی گذرا به شرایط استقلال می توان گفت این تیم در نقل و انتقالات برنده بوده است. چون نفرات جدیدش به سرعت با نفرات قبلی هماهنگ شده و می توانند نیمکت بهتری را در اختیار کادر فنی قرار دهند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " برد بزرگ پرسپولیس در نقل و انتقالات ؛ بررسی خریدهای جذاب یحیی از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×