روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " آخرین تمرین پرسپولیس قبل از سفر به عربستان کام گل محمدی را تلخ کرد ! از منبع پارس فوتبال. "

آخرین تمرین پرسپولیس قبل از سفر به عربستان کام گل محمدی را تلخ کرد !

بوژیدار رادوشویچ در آخرین تمرین پرسپولیس قبل از سفر به عربستان، دچار مصدومیت شد تا در آستانه بازی با الهلال باعث نگرانی یحیی گل محمدی و هواداران سرخ شود.

نوشته آخرین تمرین پرسپولیس قبل از سفر به عربستان کام گل محمدی را تلخ کرد ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بوژیدار رادوشویچ در آخرین تمرین پرسپولیس قبل از سفر به عربستان، دچار مصدومیت شد تا در آستانه بازی با الهلال باعث نگرانی یحیی گل محمدی و هواداران سرخ شود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : دروازه بان پرسپولیس در جریان آخرین تمرین این تیم قبل از سفر به عربستان دچار مصدومیت شد.اعضای تیم پرسپولیس، دیروز پیش از شروع تمرین در یک جلسه فنی و آنالیز شرکت کردند. در این جلسه با استفاده از تصاویر ویدئویی، مسائل فنی مربوط به بازی با الهلال به بازیکنان منتقل شد.*تمرین هم از ساعت ۱۴:۴۵ دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی شروع شد.*گرم کردن، آقا وسط در سه گروه، تمرین ترکیبی برای سانتر از جناحین، شوتزنی و فوتبال درون تیمی بخش های مختلف تمرین ۷۵ دقیقه ای پرسپولیس بود.*در این تمرین، کادر فنی اصرار زیادی بر اجرای دقیق برنامه های تهاجمی و استفاده بهینه تر از موقعیت های گلزنی داشت.*علی شجاعی، امروز در چند بخش از تمرینات گروهی، شرکت کرد و سایر نفرات هم در آمادگی کامل بودند.* البته در دقایق پایانی تمرین بود که مصدومیتی برای بوژیدار رادوشویچ حادث شد، کادر پزشکی هم تصمیم به عدم ادامه تمرین از سوی وی گرفت و اقدام های پزشکی لازم را انجام داد. * کاروان تیم فوتبال پرسپولیس فردا با یک پرواز اختصاصی و مستقیم راهی عربستان خواهد شد تا آماده مصاف با الهلال در مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان آسیا شود. سرخ ‍ پوشان در صورت صعود به مرحله بعدی پس از دیدار با شاگردان لئوناردو ژاردیم هم در ریاض می مانند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " آخرین تمرین پرسپولیس قبل از سفر به عربستان کام گل محمدی را تلخ کرد ! از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×