روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بازگشت اجباری و تلخ مدیرعامل پیشین پرسپولیس به ایران از منبع پارس فوتبال. "

بازگشت اجباری و تلخ مدیرعامل پیشین پرسپولیس به ایران

امیر عابدینی مدیرعامل پیشین پرسپولیس که در مجارستان زندگی می کند، به دلیل درگذشت برادرش و شرکت در مراسم خاکسپاری او راهی ایران شد.

نوشته بازگشت اجباری و تلخ مدیرعامل پیشین پرسپولیس به ایران اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

امیر عابدینی مدیرعامل پیشین پرسپولیس که در مجارستان زندگی می کند، به دلیل درگذشت برادرش و شرکت در مراسم خاکسپاری او راهی ایران شد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : با خبر شدیم برادر امیر عابدینی مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس فوت کرد.متاسفانه امیر عابدینی مدیرعامل اسبق و پرافتخار باشگاه پرسپولیس در غم از دست دادن برادرش به سوگ نشسته است.امیر عابدینی که در مجارستان زندگی می کند به همین دلیل راهی ایران شد تا در مراسم خاکسپاری برادر عزیزش شرکت کند.پارس فوتبال هم به نوبه خود این مصیبت را به خانواده بزرگ عابدینی تسلیت گفته و برای همه بازماندگان آرزوی صبر دارد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بازگشت اجباری و تلخ مدیرعامل پیشین پرسپولیس به ایران از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×