روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " می‌دانستیم الهلال عربستان درباره مصدمانش به ما بلوف می‌زند از منبع پارس فوتبال. "

می‌دانستیم الهلال عربستان درباره مصدمانش به ما بلوف می‌زند

مربی پرسپولیس در آستانه سفر سرخپوشان به عربستان برای جدال با الهلال، درباره بازگشت مصدمان الهلال گفت : دو هفته پیش صحبت کردیم و گفتیم که این بلوفی است که عربستانی ها می زنند و این بازی است که آشنا هستیم .

نوشته رسمی ؛ واکنش تند مربی پرسپولیس به بلوف های سعودی ها + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مربی پرسپولیس در آستانه سفر سرخپوشان به عربستان برای جدال با الهلال، درباره بازگشت مصدمان الهلال گفت : دو هفته پیش صحبت کردیم و گفتیم که این بلوفی است که عربستانی ها می زنند و این بازی است که آشنا هستیم . خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : حمید مطهری مربی پرسپولیس در آستانه سفر این تیم به عربستان برای جدال با الهلال در گفتگویی که در فرودگاه با اصحاب رسانه داشت درباره شرایط سرخپوشان گفت:خدا را شکر از هر لحاظ آماده هستیم و انشاالله برویم و با دست پر برگردیم. شرایط خودمان خوب است و همه چیز روی روال است. باید سه بازیکن ملی پوش هم بیایند و ببینیم شرایط آنها به چه شکل است و انشاالله آنها هم با آمادگی کامل ما را همراهی خواهند کرد.وی درباره وضعیت ملی پوشان این تیم در بازگشت به جمع پرسپولیسی ها و آمادگی آنها گفت:هنوز با آنها صحبتی نداشته ایم. باید به تیم اضافه شوند و ببینیم چه شرایطی را دنبال می کنند و انشاالله مشکلی نخواهد بود.مطهری در ادامه صحبت هایش گفت:همه تلاش مان را کردیم و در نهایت تعهد وظایف مان را انجام می دهیم و انشاالله امیدوار هستیم که با دست پر برگردیم.مربی پرسپولیس درباره بازگشت مصدومان الهلال در شرایطی که گفته می شد آنها احتمالا جدال با پرسپولیس را از دست خواهند داد گفت:دو هفته پیش صحبت کردیم و گفتیم که این بلوفی است که عربستانی ها می زنند و این بازی است که آشنا هستیم با آن و می دانستیم که این اتفاق خواهد افتاد. اتفاقا خوب است که با تیم کامل خودشان در این بازی حاضر خواهند شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " می‌دانستیم الهلال عربستان درباره مصدمانش به ما بلوف می‌زند از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×