روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ دعوای باشگاه پرسپولیس و آژانس هواپیمایی ادامه‌دار شد از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ دعوای باشگاه پرسپولیس و آژانس هواپیمایی ادامه‌دار شد

درگیری و کشمکش میان باشگاه پرسپولیس و آژانس هواپیمایی همچنان ادامه دارد.

نوشته دعوای پرسپولیسی ها بالا گرفت ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

درگیری و کشمکش میان باشگاه پرسپولیس و آژانس هواپیمایی همچنان ادامه دارد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : همانطور که پیش تر در خبرها اعلام کرده بودیم یکی از شاکیان باشگاه پرسپولیس طی روزهای اخیر، یک آژانس هواپیمایی بوده است که حتی اخیرا موفق به توقیف حساب این باشگاه نیز شده بود.در زمان حضور جعفر سمیعی در باشگاه پرسپولیس، توافقی دو جانبه میان باشگاه و این آژانس هواپیمایی شکل گرفته بود که پس از روی کار آمدن مجید صدری به مرحله اجرا نرسید.براساس خبری که به فوتبالی رسیده، گویا این آژانس هواپیمایی پس از روی کار آمدن مجید صدری در باشگاه پرسپولیس به عنوان سرپرست، نامه ای به باشگاه ارسال کرده و درخواست می کند که بندهای موجود در توافق نامه تغییر پیدا کند و به همین علت صدری توافق نامه قبلی که در زمان سمیعی بسته شده بود را لغو می کند.بدین ترتیب، دعوای میان باشگاه پرسپو لیس و این آژانس هواپیمایی کماکان ادامه دارد و باید دید این اختلاف در نهایت چگونه به پایان خواهد رسید و آیا در ادامه می تواند برای پرسپولیس از نظر حقوقی مشکل ساز شود یا نه.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ دعوای باشگاه پرسپولیس و آژانس هواپیمایی ادامه‌دار شد از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×