روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " محسن مسلمان ؛ سقوط محسن مسلمان به لیگ یک ایران در ۳۰ سالگی از منبع پارس فوتبال. "

محسن مسلمان ؛ سقوط محسن مسلمان به لیگ یک ایران در ۳۰ سالگی

نه تنها جدایی او و دوستانش، بلکه حتی کوچ خود برانکو هم پرسپولیس را زمین نزد.

نوشته بلایی که سر بازیکن مغضوب برانکو آمد ؛ ستاره محبوب پرسپولیسی ها در سراشیبی سقوط اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

نه تنها جدایی او و دوستانش، بلکه حتی کوچ خود برانکو هم پرسپولیس را زمین نزد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : محسن مسلمان یکی از بازیکنانی بود که خیلی از هواداران فوتبال در انتظار تعیین تکلیفش نشسته بودند. او بعد از اینکه در پرسپولیس مغضوب برانکو ایوانکوویچ شد و این باشگاه را ترک کرد، در ۳ تیم مختلف حضور یافت که عملکردش در هیچ کدام از آنها چنگی به دل نمی زد.مسلمان ابتدا به باشگاه سابقش ذوب آهن بازگشت تا شاید آنجا به شرایط خوبش برگردد، اما خبری نشد. او در ادامه راهی سپاهان شد و بعد از مدت ها نیمکت نشینی در این تیم، با نظر صریح محرم نویدکیا جدا شد.محسن مسلمان در ادامه به تهران آمد و برای سایپا توپ زد. اینجا هم اوضاع زیاد خوب نبود و غیراز یک گل و یک پاس گل خبر چندانی نشد. حتی اواخر فصل و بعد از اتهام زنی فراز کمالوند به گروهی از بازیکنان سایپا، تعدادی از نفرات این تیم تعلیق شدند که نام مسلمان هم بین آنها دیده می شد.با این شرایط اصلا دور از انتظار نبود که باشگاه های مهم لیگ برتری دیگر دنبال جذب محسن نباشند. زمان گذشت و گذشت تا اینکه نهایتا در فاصله کمتر از یک هفته به آغاز مسابقات دسته اول، خبر رسید مسلمان قراردادش را با سایپا تمدید کرده و در لیگ یک کنار این تیم باقی خواهد ماند.محسن مسلمان، یکی از حیف شده ترین بازیکنان این سالیان فوتبال ماست؛ یکی که در ۳۰ سالگی می توانست مثل قلب در سینه پرسپولیس و تیم ملی بتپد، اما با همه استعدادش به لیگ یک سقوط کرد.او مثالی جدید برای اثبات این ادعاست که در فوتبال فقط توانایی فنی کافی نیست و اگر بازیکنان به اندازه لازم تعهد و سختگیری نداشته باشند، خیلی زود سقوط خواهند کرد.به نظر می رسد از یک جا به بعد، مسلمان احساس کرد پرسپولیس بدون او و چند بازیکن دیگر فرو می پاشد و این باور غلط روی رفتارهایش تأثیر گذاشت. برانکو هم با جدیت خاص خودش عذر این بازیکن را خواست.گذشت زمان به وضوح غلط بودن تحلیل مسلمان را ثابت کرد. نه تنها جدایی او و دوستانش، بلکه حتی کوچ خود برانکو هم پرسپولیس را زمین نزد. سرخپوشان همچنان به راه خود ادامه می دهند، اما حالا مسلمان باید در لیگی به میدان برود که حتی پخش زنده تلویزیونی هم ندارد.تازه به نظر می رسد او باید برای تمدید قراردادش ممنون سایپایی ها باشد، چون عملکردش خیلی در حد ادامه حضور در این تیم نبود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " محسن مسلمان ؛ سقوط محسن مسلمان به لیگ یک ایران در ۳۰ سالگی از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×