روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • لغو امروز سفر به عربستان اتفاق بدی بود، اما برای سربلندی پرسپولیس می جنگیم

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " لغو امروز سفر به عربستان اتفاق بدی بود، اما برای سربلندی پرسپولیس می جنگیم از منبع پارس فوتبال. "

لغو امروز سفر به عربستان اتفاق بدی بود، اما برای سربلندی پرسپولیس می جنگیم

یحیی گل محمدی در استوری اینستاگرام واکنشی هوشمندانه به لغو امروز سفر سرخ ها به عربستان داشت و آن را اتفاق بدی دانست، اما مدعی شد که بازیکنان سرخپوش تا سر حد جان برای سربلندی پرسپولیس می جنگند.

نوشته پاسخ کوبنده یحیی گل محمدی به لغو سفر کاروان پرسپولیس به عربستان + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

یحیی گل محمدی در استوری اینستاگرام واکنشی هوشمندانه به لغو امروز سفر سرخ ها به عربستان داشت و آن را اتفاق بدی دانست، اما مدعی شد که بازیکنان سرخپوش تا سر حد جان برای سربلندی پرسپولیس می جنگند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سرمربی پرسپولیس واکنش جالبی به کارشکنی سعودی ها در سفر اعضای تیم به عربستان داشت.طبق برنامه تیم فوتبال پرسپولیس قرار بود که صبح امروز چهارشنبه تهران را به مقصد ریاض ترک کند اما پرواز کاروان سرخپوشان اجازه پرواز از فرودگاه مقصد را دریافت نکرده و به همین خاطر کاروان سرخپوشان پس از معطلی پنج ساعته در فرودگاه به خانه های خود برگشتند و سفر امروزشان لغو شد.حالا مشخص شده با اشتباه عجیب مدیران پرسپولیس و ارسال درهنگام مدارک سرخ ها، این اتفاق رخ داده است.در چنین شرایطی که برنامه های یحیی گل محمدی و تیم فوتبال پرسپولیس با تغییرات ناخواسته مواجه شده و می تواند به آمادگی سرخپوشان مقابل الهلال آسیب بزند، سرمربی پرسپولیس واکنش هوشمندانه ای به این اتفاق داشت.گل محمدی در استوری اینستاگرام خود نوشت:با سلام، بعد از پنج ساعت معطلی در فرودگاه به دلیل عدم هماهنگی های لازم و بی خیالی بعضی ها به خونه برگشتیم. این اتفاق بدی برای تیم بود و تمام برنامه ریزیهای تمرینی و ریکاوری تیم را دچار مشکل خواهد کرد. می دونم شرایط سختی و استرس زیادی را متحمل هستید، خواستم از این طریق به شما عزیزان این قول را بدم که تا آخرین توان و تا سرحد جان برای سربلندی شما می جنگیم نگران نباشید.خدای پرسپولیس بزرگه

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " لغو امروز سفر به عربستان اتفاق بدی بود، اما برای سربلندی پرسپولیس می جنگیم از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×