روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • عکس سه نفره علی کریمی ، انصاریان و حامد کاویان پور پس از گلزنی به الهلال برای پرسپولیس

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " عکس سه نفره علی کریمی ، انصاریان و حامد کاویان پور پس از گلزنی به الهلال برای پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

عکس سه نفره علی کریمی ، انصاریان و حامد کاویان پور پس از گلزنی به الهلال برای پرسپولیس

در حالی که پرسپولیس شنبه 24 مهر پیش رو به دیدار الهلال می رود، یادآوری پیروزی دلچسب سرخ ها مقابل این تیم در سال 1379 خالی از لطف نیست. آن هم با عکسی سه نفره از علی کریمی ، انصاریان و حامد کاویان پور پس از گلزنی به الهلال در جریان پیروزی 3-1 پرسپولیس مقابل تیم عربستانی که در آن سال رخ داد.

نوشته نوستالژی ؛ تصویری از ستاره های پرسپولیس که الهلال را نقره داغ کردند + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در حالی که پرسپولیس شنبه ۲۴ مهر پیش رو به دیدار الهلال می رود، یادآوری پیروزی دلچسب سرخ ها مقابل این تیم در سال ۱۳۷۹ خالی از لطف نیست. آن هم با عکسی سه نفره از علی کریمی ، انصاریان و حامد کاویان پور پس از گلزنی به الهلال در جریان پیروزی ۳-۱ پرسپولیس مقابل تیم عربستانی که در آن سال رخ داد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تیم فوتبال پرسپولیس مهیای بازی با الهلال می شود؛ جدالی که برای سرخپوشان ایرانی حکم مرگ و زندگی را در لیگ قهرمانان آسیا دارد.تماشای عکسی قدیمی مربوط به سال ۱۳۷۹ از سه تفنگدار پرسپولیس که موفق شدند الهلال عربستان را نقره داغ کنند خالی از لطف نیست.پرسپولیس در جام باشگاه های آسیا توانست الهلال عربستان را در سال ۷۹ با نتیجه سه بر یک در ورزشگاه آزادی شکست دهد و علی کریمی، حامد کاویانپور و زنده یاد علی انصاریان گل های پرسپولیس را به ثمر رساندند.این عکس مربوط به تمرین پرسپولیس است که ۳ تفنگدار سرخ پوش را پس از گلزنی به الهلال عربستان نشان می دهد.علی کریمی روی یک فرار تند و تیز و پاس حمید استیلی با محمد الدعایه سنگربان الهلال و دروازه بان قرن آسیا تک به تک شد و دروازه او را باز کرد.حامد کاویانپور نیز روی پاس رو به عقب علی کریمی با شوتی سنگین طاق دروازه الهلال را از فاصله ۲۵ متری مورد هدف قرار داد و زنده یاد علی انصاریان یک پنالتی مخالف جهت به الدعایه زد تا نسخه یاران یوسف الثنایان در تهران پیچیده شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " عکس سه نفره علی کریمی ، انصاریان و حامد کاویان پور پس از گلزنی به الهلال برای پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×