روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " هنوز پاسخ نهایی را ندادم و مشغول بررسی شرایط هستم از منبع پارس فوتبال. "

هنوز پاسخ نهایی را ندادم و مشغول بررسی شرایط هستم

هافبک سابق پرسپولیس پیشنهادی از لیگ آذربایجان دریافت کرده و احتمال دارد به این کشور برود.

نوشته ستاره پرسپولیسی در راه آذربایجان ؛ پیشنهاد جذاب برای ستاره محبوب اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

هافبک سابق پرسپولیس پیشنهادی از لیگ آذربایجان دریافت کرده و احتمال دارد به این کشور برود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : روح الله سیف اللهی هافبک هجومی پیشین سایپا که سابقه بازی در تیم های پرسپولیس، پدیده مشهد، پارس جنوبی و… را دارد، در پایان لیگ بیستم از جمع نارنجی پوشان تهرانی جدا شده است.این بازیکن باتجربه حالا در ۳۱ سالگی پیشنهادی از لیگ آذربایجان دریافت کرده و احتمال دارد به این کشور برود. طی سال های گذشته بازیکنان ایرانی زیادی به لیگ آذربایجان رفتند و همین حالا نیز نفراتی نظیر حجت حق وردی و علی قربانی در این کشور توپ می زنند. از این رو احتمال دارد یک ایرانی دیگر که روح الله سیف اللهی است به این کشور برود.روح الله سیف اللهی در این خصوص گفت:«یک پیشنهاد از آذربایجان دریافت کردم. از یک کشور آسیایی دیگر هم پیشنهاد دارم اما هنوز پاسخ نهایی را ندادم و مشغول بررسی شرایط هستم.»وی افزود:«برای خودم دوری از خانواده و حضور در یک کشور دیگر سخت است. طبیعتا دوست دارم داخل ایران و برای تیم های لیگ برتری بازی کنم. از یکی دو تیم هم پیشنهادهایی دارم و به زودی با بررسی شرایط تصمیم خودم را خواهم گرفت.»

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " هنوز پاسخ نهایی را ندادم و مشغول بررسی شرایط هستم از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×