روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " الهلال ؛ یاسر الشهرانی همچنان از ناحیه ساق پا دچار آسیب دیدگی است از منبع پارس فوتبال. "

الهلال ؛ یاسر الشهرانی همچنان از ناحیه ساق پا دچار آسیب دیدگی است

روزنامه سعودی گزارشی در مورد الهلال نوشت

نوشته مصدومیت آقای ستاره بلای جان الهلال ؛ روزنامه سعودی پیش از دیدار با پرسپولیس فاش کرد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

روزنامه سعودی گزارشی در مورد الهلال نوشت خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : روزنامه الریاضیه عربستان از تنها نگرانی باشگاه الهلال عربستان پیش از دیدار مقابل پرسپولیس نوشت.روزنامه الریاضیه عربستان امروز (پنج شنبه) از وضعیت تیم فوتبال الهلال پیش از دیدار حساس شنبه در لیگ قهرمانان مقابل پرسپولیس نوشت و از تنها نگرانی ژاردیم صحبت کرد.این روزنامه سعودی مدعی شد که طبق آخر اسکن MRI یاسر الشهرانی همچنان از ناحیه ساق پا دچار آسیب دیدگی است و ممکن است به بازی پرسپولیس نرسد. این در حالی است که شب گذشته رسانه های سعودی از غیبت حتمی این بازیکن صحبت کردند.پیش از این البته بازیکنانی مثل سالم الدوسری، محمد البریک و ماتئوس پریرا که گفته می شد مصدوم بودند، با رفع آسیب دیدگی آماده بازی پرسپولیس شدند. باید دید آیا شهرانی نیز که در پست دفاع راست توپ می زند، می تواند مقابل پرسپولیس بازی کند یا خیر.این بازیکن در اردوی تیم ملی عربستان و در بازی مقابل چین مصدوم شده و اکنون به تنها نگرانی ژاردیم پیش از مسابقه شنبه بدل شده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " الهلال ؛ یاسر الشهرانی همچنان از ناحیه ساق پا دچار آسیب دیدگی است از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×