روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " با بی‌خیالی بعضی‌ها به خانه برگشتیم ؛ خدای پرسپولیس بزرگ است از منبع پارس فوتبال. "

با بی‌خیالی بعضی‌ها به خانه برگشتیم ؛ خدای پرسپولیس بزرگ است

یحیی گل محمدی بعد از لغو پرواز تیم پرسپولیس به ریاض پیام مهمی برای هواداران تیمش ارسال کرد.

نوشته سرمربی پرسپولیس به چه کسی حمله کرد؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

یحیی گل محمدی بعد از لغو پرواز تیم پرسپولیس به ریاض پیام مهمی برای هواداران تیمش ارسال کرد.یحیی گل محمدی ساعتی پس از بازگشت تیمش به خانه برای اعزام دوباره به ریاض با شرح حالی کوتاه از وضعیت تیمش خبر مهمی را برای طرفداران پرسپولیس نوشت.با سلام بعد از ۵ ساعت معطلی در فرودگاه به دلیل عدم هماهنگی های لازم و بی خیالی بعضی ها به خانه برگشتیم.این اتفاق بدی برای تیم ما بود و تمام برنامه ریزی های تمرینی و ریکاوری تیم را دچار مشکل خواهد کرد. می دانم شرایط سخت است و استرس زیادی را متحمل هستید.خواستم از این طریق به شما عزیزان خبر بدهم که تا آخرین توان و تا سرحد جان برای سربلندی شما می جنگیم. هواداران پرسپولیس نگران نباشید، خدای پرسپولیس بزرگ است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " با بی‌خیالی بعضی‌ها به خانه برگشتیم ؛ خدای پرسپولیس بزرگ است از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×