روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " فوری ؛ پرواز پرسپولیس تهران را به مقصد ریاض ترک کرد + عکس از منبع پارس فوتبال. "

فوری ؛ پرواز پرسپولیس تهران را به مقصد ریاض ترک کرد + عکس

سرانجام کاروان پرسپولیس با تاخیری 30 ساعته تهران را به مقصد ریاض ترک کرد تا در دیداری حساس به مصاف الهلال برود.

نوشته فوری ؛ پرواز پرسپولیس تهران را به مقصد ریاض ترک کرد + عکس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سرانجام کاروان پرسپولیس با تاخیری ۳۰ ساعته تهران را به مقصد ریاض ترک کرد تا در دیداری حساس به مصاف الهلال برود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : پرواز حامل بازیکنان پرسپولیس بالاخره تهران را به مقصد پایتخت عربستان را ترک کرد.به گزارش پارس فوتبال، لحظاتی پیش خبرنگاران میدانی حوزه تیم فوتبال پرسپولیس در حالی پرواز قرمزها از آسمان تهران را ثبت کردند که قرار بود این اتفاق روز گذشته رخ دهد اما این اتفاق با تاخیر یک و نیم روزه همراه شد.اعضای تیم پرسپولیس با اتوبوس و به شکلی جمعی وارد مهرآباد شدند.مجید صدری مدیرعامل پرسپولیس ترجیح داد که پاسخ سوال در مورد تاخیر پرواز پرسپولیس را ندهد.افشین پیروانی در پاسخ به سوال مشابه گفت که «اگر تقصیری بوده بر گردن همه است.»بازیکنان تیم پرسپولیس از ترمینال دو فرودگاه مهرآباد راهی ریاض می شوند.نکته جالب اینکه ویزای بازیکنان پرسپولیس در فرودگاه ریاض به دست آنها خواهد رسید.مهدی عبدی با رفع مصدومیت جزیی به اردوی پرسپولیس ملحق شده است.سیامک نعمتی می گوید انگیزه آنها با این اتفاق بیشتر از قبل شده و آنها می خواهند الهلال را شکست بدهند.بازیکنان تیم پرسپولیس باتوجه به اینکه بار خود را تحویل داده اند، هیچ چمدانی همراه ندارند.صدری مدیرعامل پرسپولیس همراه تیم به عربستان نخواهد رفت.بازیکنان پرسپولیس با انگیزه و سرحال در اردو حضور دارند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " فوری ؛ پرواز پرسپولیس تهران را به مقصد ریاض ترک کرد + عکس از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×