روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " من در مورد عملکرد علیرضا بیرانوند در پرسپولیس اشتباه کردم از منبع پارس فوتبال. "

من در مورد عملکرد علیرضا بیرانوند در پرسپولیس اشتباه کردم

وحید قلیچ در خصوص عملکرد علیرضا بیرانوند در پرسپولیس گفت: من باید اعتراف کنم در مورد این پسر دچار اشتباه شده بودم و در این مدت چیز هایی را مشاهده کردم که باعث شد متوجه بشوم که در موردش دچار سوتفاهم شده ام.

نوشته من باید اعتراف کنم در مورد عملکرد ستاره پرسپولیس دچار اشتباه شده بودم اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

وحید قلیچ در خصوص عملکرد علیرضا بیرانوند در پرسپولیس گفت: من باید اعتراف کنم در مورد این پسر دچار اشتباه شده بودم و در این مدت چیز هایی را مشاهده کردم که باعث شد متوجه بشوم که در موردش دچار سوتفاهم شده ام. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : وحید قلیچ دروازه بان سابق پرسپولیس بعد از حملات همه جانبه به علیرضا بیرانوند اکنون با درخشش این گلر از مواضع خود عقب نشینی کرده است.نمایش علیرضا بیرانوند در چند بازی فصل گذشته با انتقاداتی عجیب از سوی وحید قلیچ همراه بود. لحن برخی از این انتقادات، اما نه فنی که با کنایه های عجیبی همراه بود که اکنون با درخشش روز های اخیر این دروازه بان با عذرخواهی این پیشکسوت همراه شده است.قلیچ در ابتدای صحبت هایش درباره شرایط سرخپوشان گفت:خوشبختانه این روز ها پرسـپولیس در بهترین شرایط روحی و روانی قرار دارد و با توجه به برد خوبی که مقابل السد بدست آوردند امیدوارم به فینال مسابقات برسند و در فینال هم بتوانند با شکست حریف خود قهرمانی را به ویترین این باشگاه اضافه کند.پیشکسوت این باشگاه درباره اظهارنظر چندی پیش خود درباره اینکه خدا پرسپولیس را در این روز ها بغل کرده اینطور توضیح می دهد:به هیچ وجه منظورم این نبود که تنها لطف خدا بوده و بازیکنان و کادرفنی سهمی در این موفقیت ها نداشتند. بلکه اعتقاد دارم پرسپولیس از لحاظ فنی آماده ترین تیم آسیاست و اگر این اصطلاح را بکار بردم صرفا به این خاطر بود که معتقدم خدا پرسپولیس را کمک کرده است تا به حق خود در آسیا برسد.وحید قلیچ در واکنش به این سوال که پیش از این انتقادات تندی نسبت به علیرضا بیرانوند داشته و اکنون که این دروازه بان روز های موفقی را پشت سر گذاشته نظرش چیست گفت:ببینید من باید اعتراف کنم در مورد این پسر دچار اشتباه شده بودم و در این مدت چیز هایی را مشاهده کردم که باعث شد متوجه بشوم که در موردش دچار سوتفاهم شده ام. اما هر چه گفتم فقط به خاطر پیشرفت او بوده و همیشه صلاح او را می خواستم.وی با اشاره به نمایش موفق این دروازه بان گفت:به نظرم بیرانوند آماده ترین دروازبان حال حاضر ایران محسوب می شود و حق مسلم او حضور ثابت به عنوان دروازبان اول تیم ملی است و امیدوارم در جام ملت ها نیز به موفقیت بزرگی دست یابد.قلیچ درباره پست ها و کنایه های عجیب اینستاگرامی اش درباره علیرضا بیرانوند گفت:بنده قبول دارم که در مورد آن پست ها مقداری تندروی کرده بودم و در روز های آینده حتما یک پست در جهت جبران آن دراینستاگرام می گذارم و برای اینکه حسن نیتم را هم نشان دهم، در آینده نزدیک هم در اولین فرصت به محل تمرین پرسپولیس خواهم رفت و از دل بیرانوند در می آورم. اما این را هم بگویم نقطه مثبت اینجاست که بیراوند هیچوقت در جهت جواب دادن به نظرات بنده بر نیامد و همیشه به پیشکسوت خود احترام گذاشته و می خواستم از همین جا از او تشکر کنم و این رفتار او قابل ستایش است و اکنون باید از همینجا بگویم ببخشید علیرضا جان. + 0 - 1

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " من در مورد عملکرد علیرضا بیرانوند در پرسپولیس اشتباه کردم از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون