روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • سید جلال حسینی ؛ پیام تسلیت سید جلال حسینی برای بشار رسن بازیکن پرسپولیس

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر با عنوان سید جلال حسینی ؛ پیام تسلیت سید جلال حسینی برای بشار رسن بازیکن پرسپولیس از وب سایت پارس فوتبال parsfootball با درج لینک منبع آن نمایش داده شده است.

سید جلال حسینی ؛ پیام تسلیت سید جلال حسینی برای بشار رسن بازیکن پرسپولیس

بشار رسن بازیکن عراقی پرسپولیس تهران ساعاتی پیش مادر خود را از دست داد و سید جلال حسینی کاپیتان پرسپولیس تهران، به این بازیکن پیام تسلیت فرستاد.

نوشته واکنش سید جلال حسینی به فوت شدن مادر بشار رسن اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بشار رسن بازیکن عراقی پرسپولیس تهران ساعاتی پیش مادر خود را از دست داد و سید جلال حسینی کاپیتان پرسپولیس تهران، به این بازیکن پیام تسلیت فرستاد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بشار رسن که او را می توان یکی از فنی ترین و بااخلاق ترین بازیکنان عراقی حاضر در فوتبال ایران نامید، ساعاتی پیش در غم درگذشت مادرش به سوگ نشست و سید جلال حسینی به این بازیکن پیامی ارسال کرد.هافبک ۲۲ ساله پرسپولیس که با ترک تهران راهی اردوگاه عراق شده بود تا این تیم را در تورنمنت عربستان همراهی کند و قرار بود امشب نیز به مصاف آرژانتین برود، اکنون با خبر درگذشت مادرش اردوی عراق را ترک کرده است.سیدجلال حسینی کاپیتان پرسـپولیس در تماس با این هافبک عراقی از طرف باشگاه و هم تیمی ها این ضایعه را به هافبک جوان و بااخلاق تیمش تسلیت گفت و خود و بازیکنان را شریک غم او دانست.بازیکنان پرسپولیس نیز در پست هایی مشترک این ضایعه را به هم تیمی خود تسلیت گفته اند. + 0 - 0

برچسب ها:
اخبار گوناگون