روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " سیامک نعمتی جانشین حسین ماهینی و صادق محرمی در پرسپولیس شد از منبع پارس فوتبال. "

سیامک نعمتی جانشین حسین ماهینی و صادق محرمی در پرسپولیس شد

پس از جدایی صادق محرمی و مصدومیت حسین ماهینی، برانکو ایوانکوویچ تصمیم گرفت سیامک نعمتی را در پست دفاع راست قرار دهد و این بازیکن در چند دیداری که در پست دفاع راست بازی می کرد، عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت.

نوشته وقتی سیامک نعمتی موش آزمایشگاهی پرسپولیس می شود! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پس از جدایی صادق محرمی و مصدومیت حسین ماهینی، برانکو ایوانکوویچ تصمیم گرفت سیامک نعمتی را در پست دفاع راست قرار دهد و این بازیکن در چند دیداری که در پست دفاع راست بازی می کرد، عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سیامک نعمتی در جریان دیدار دوستانه امروز سرخپوشان نیز در پست مدافع راست به میدان رفت.بعد از جدایی صادق محرمی و مصدومیت حسین ماهینی و عدم تجربه لازم برای حضور در پست دفاع راست برای آدام همتی، برانکو ایوانکوویچ یک تصمیم پرریسک و البته موفقیت آمیز را پشت سر گذاشت.حضور سیامک نعمتی در غالب پستی که کاملا با آنها طی فصول اخیر بیگانه بود آن هم در هفته ‎هایی که جزو برترین نفرات تهاجمی تیم محسوب می شد در پست دفاع راست. شماره ۸۸ پرسپولیس اما در جدال با السد قطر یک شب فوق العاده را پشت سر گذاشت و ضمن نمایش دفاعی موفق در اندک حملاتی که از سمت راست طراحی می کرد برابر یکی از برترین نفرات السد برتری خود را به نمایش گذاشت.برانکو ایوانکوویچ که اکنون تا نیم فصل قادر به سود بردن از خرید جدید خود در این پست – مهدی شیری از پیکان- نخواهد بود و حسین ماهینی را نیز با توجه به مصدومیت رباط صلیبی از دست داده، امیدوار به درخشش این بازیکن است. نعمتی در بازی تدارکاتی امروز تیمش مقابل تیم دسته پایینی منصور ساوه نیز در پست مدافع راست به میدان رفت و بار دیگر با حرکات تکنیکی و سرعت قابل اتکایش در فاز تهاجمی و توپگیری در فاز دفاعی یک عملکرد قابل قبول و مورد اعتماد دیگر را به جا گذاشت.سیامک نعمتی که در فصل گذشته و با توجه به نیمکت نشینی های مداوم در آستانه ترک پرسپولیس قرار داشت، اکنون با اتکا به توانایی فنی و صبر و تلاش توانسته به مهره ی مورد اعتماد برانکو ایوانکوویچ و هواداران این تیم تبدیل شود و مطمئنا با ادامه این روند قادر خواهد بود به هدف بزرگش برای حضور در تیم ملی نیز دست یابد. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " سیامک نعمتی جانشین حسین ماهینی و صادق محرمی در پرسپولیس شد از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون