روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس تهران ؛ سئوال روز؛ پرسپولیس به شرکت ایرانسل واگذار می شود؟!

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر با عنوان پرسپولیس تهران ؛ سئوال روز؛ پرسپولیس به شرکت ایرانسل واگذار می شود؟! از وب سایت پارس فوتبال parsfootball با درج لینک منبع آن نمایش داده شده است.

پرسپولیس تهران ؛ سئوال روز؛ پرسپولیس به شرکت ایرانسل واگذار می شود؟!

طبق حدس و گمان رسانه ها، در راستای خصوصی سازی تیم پرسپولیس تهران، تیم فوتبال پرسپولیس تهران به شرکت ایرانسل واگذار می شود.

نوشته غیر رسمی ؛ فروش پرسپولیس به شرکت معروف ایرانی – آفریقایی! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

طبق حدس و گمان رسانه ها، در راستای خصوصی سازی تیم پرسپولیس تهران، تیم فوتبال پرسپولیس تهران به شرکت ایرانسل واگذار می شود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در حالی که زمزمه های بحث خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال وجود دارد، خبر می رسد که احتمالاً باشگاه پرسپولیس در اختیار شرکت ایرانسل قرار خواهد گرفت که این شرکت اپراتور تلفن همراه در کشورمان به حساب می آید.شرکت ایرانسل که شریک تجاری شرکت MTN در کشور آفریقای جنوبی است، در حال حاضر اسپانسر پرسپولیس و البته استقلال در مسابقات است.در این خصوص شنیده می شود این احتمال وجود دارد که در راستای خصوصی سازی، پرسـپولیس به این شرکت واگذار شود اما این تصمیمی خواهد بود که در سطح کلان دولت درباره آن تصمیم گیری خواهد شد و باید دید که پرسـپولیس در نهایت خصوصی می شود یا نه.این در حالی است که وزارت ورزش و جوانان به عنوان متولی باشگاه پرسـپولیس و شرکت ایرانسل به عنوان اسپانسر این باشگاه تاکنون موضع رسمی در این خصوص نگرفته اند و واگذاری احتمالی، فعلا در حد شنیده هاست.خبرگزاری فارس + 0 - 0

برچسب ها:
اخبار گوناگون