روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • ژاوی به دیدار با پرسپولیس می رسد ؛ خبر بسیار بد برای "پرسپولیسی ها" از دیدار با السد

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر با عنوان ژاوی به دیدار با پرسپولیس می رسد ؛ خبر بسیار بد برای "پرسپولیسی ها" از دیدار با السد از وب سایت پارس فوتبال parsfootball با درج لینک منبع آن نمایش داده شده است.

ژاوی به دیدار با پرسپولیس می رسد ؛ خبر بسیار بد برای "پرسپولیسی ها" از دیدار با السد

وضعیت نهایی فوق ستاره تیم فوتبال السد که با مصدومیت روبرو شده برای دیدار با پرسپولیس مشخص شد.

نوشته خبر بسیار بد برای “پرسپولیسی ها” از دیدار با السد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

وضعیت نهایی فوق ستاره تیم فوتبال السد که با مصدومیت روبرو شده برای دیدار با پرسپولیس مشخص شد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : هفته گذشته از سوی رسانه های قطری اعلام شد که ژاوی هرناندز، فوق ستاره اسپانیایی باشگاه السد قطر با مصدومیت مواجه شده است و احتمال دارد دیدار برگشت این تیم در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا مقابل پرسپولیس را در ورزشگاه آزادی از دست بدهد.در این مدت اخبار ضد و نقیضی از حضور و یا عدم حضور ژاوی در این دیدار منتشر شده بود اما در نهایت امروز مشخص شد که این هافبک خوش نقش به بهبودی کامل دست یافته و می تواند السد را در این جدال بسیار حساس همراهی کند. کاپیتان السد برای حضور مقابل سرخپوشان تهرانی هیچ مشکلی نخواهد داشت و مس تواند در بهترین شرایط بدنی به مصاف تیم فوتبال پرسپولیس تهران برود.ورزش۱۱ + 0 - 0

برچسب ها:
اخبار گوناگون