روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس به لحاظ آمار موفق‌ترین تیم در سه، چهار سال اخیر بوده است از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس به لحاظ آمار موفق‌ترین تیم در سه، چهار سال اخیر بوده است

سرمربی تیم نود ارومیه می گوید تا جایی که بتوانیم و توانش را داشته باشیم با پرسپولیس مقابله می کنیم و یک بازی آبرومندانه را انجام می دهیم.

نوشته سرمربی نود ارومیه : تا جایی که بتوانیم با پرسپولیس مقابله می کنیم ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سرمربی تیم نود ارومیه می گوید تا جایی که بتوانیم و توانش را داشته باشیم با پرسپولیس مقابله می کنیم و یک بازی آبرومندانه را انجام می دهیم. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : وحید بیاتلو سرمربی تیم نود ارومیه درباره پیروزی تیمش برابر آلومینیوم اراک در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر اظهار کرد:در برابر آلومینیوم پرمهره بازی داشتیم. ما برای این بازی، دیدارهای قبلی این تیم اراکی را آنالیز کرده و نقاط ضعف و قوتشان را بررسی کردیم و از همان نقاطی که بررسی کرده بودیم، دو بار به گل رسیدیم. گل اول ما به نظر من صد درصد گل بود که داور آن را آفساید اعلام کرد ولی ۱۰ دقیقه بعد موفق شدیم گل پیروزی بخش خودمان را بزنیم و اولین پیروزی خود را به دست آوریم.او ادامه داد:ما چهار بازی در جریان بازی گل نخوردیم. ما پنج هفته است این تیم را گرفته ایم. هفته اولش هم که مقابل گل گهر بازی داشتیم تقریبا هیچ کاری نکردیم و فقط بازی را انجام دادیم. برگ برنده ما این است که هم خوب دفاع می کنیم و هم خوب حمله می کنیم. در بازی های گذشته هم چندین موقعیت گلزنی داشتیم اما نتوانستیم از آن ها استفاده کنیم. در بازی های گذشته بچه های ما به خود باوری نرسیده بودند ولی در این بازی بازیکنان ما به خود باوری رسیدند و هواداران هم سنگ تمام گذاشتند و از تیم حمایت کردند و این دو عامل موجب شد تا این بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم.وی اضافه کرد:ما از لحاظ فنی مشکلی نداریم. ادامه راه منوط به حمایت هایی است که انجام می شود و دور شدن از حاشیه هایی که وجود دارد. با این ها می توان به ادامه راه امیدوار بود.بیاتلو درباره بازی این تیم با پرسپولیس در چارچوب رقابت های جام حذفی هم گفت:پرسپولیس به لحاظ آمار موفق ترین تیم در سه، چهار سال اخیر بوده است. برخی می گویند قشقایی شیراز این تیم را در جام حذفی شکست داده اما این اتفاق در زمین ناهموار شیراز رخ داده است. بازی کردن در ورزشگاه آزادی حتی برابر پرسپولیس نصفه و نیمه برای تیم های آسیایی هم سخت است. در بازی با الدحیل شما اگر نگاه کنید، این تیم چهار بازیکن اصلی خود را دراختیار نداشت ولی چون فوتبال ساده ای بازی می کند و همه چیزش روی برنامه است و توان بدنی خیلی زیادی دارد، بازی کردن برابر این تیم بسیار سخت خواهد بود. پرسپولیس از لحاظ روحی در شرایط خوبی است و چون در جام حذفی در چند سال اخیر هنوز موفق به کسب جام نشده و انگیزه زیادی برای این بازی دارند. ما هم تا جایی که بتوانیم و توانش را داشته باشیم با پرسپولیس مقابله می کنیم.او ادامه داد:این بازی یک بازی ناشناخته است و نمی شود درباره اش صحبت کرد ولی سعی می کنیم یک بازی آبرومندانه انجام دهیم و موفق از این بازی بیرون بیاییم. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس به لحاظ آمار موفق‌ترین تیم در سه، چهار سال اخیر بوده است از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون