روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر با عنوان نوجوانان استقلال ؛ لیگ تهران ؛ نوجوانان استقلال 4 از وب سایت پارس فوتبال parsfootball با درج لینک منبع آن نمایش داده شده است.

نوجوانان استقلال ؛ لیگ تهران ؛ نوجوانان استقلال 4

در رقابت های لیگ تهران، نوجوانان استقلال و نوجوانان پرسپولیس به مصاف هم رفتند و نوجوانان استقلال موفق شد با نتیجه چهار بر یک به پیروزی برسد.
برخی از استقلالی ها که این سالها با ادعای ۴  پیروزی  متوالی در دیدارهای رسمی عدد ۴ را نماد کری خوانی های خود در مقابل ۶ پرسپولیس می دانستند ، حالا با این برد تیم نوجوانانشان برابر رقیب سنتی ،  بساط جدیدی برای کری های  خود پیدا کرده اند.

نوشته استقلال بازهم پرسپولیس را چهارتایی کرد! بساط جدید کری هواداران آبی جور شد ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در رقابت های لیگ تهران، نوجوانان استقلال و نوجوانان پرسپولیس به مصاف هم رفتند و نوجوانان استقلال موفق شد با نتیجه چهار بر یک به پیروزی برسد.برخی از استقلالی ها که این سالها با ادعای ۴ پیروزی متوالی در دیدارهای رسمی عدد ۴ را نماد کری خوانی های خود در مقابل ۶ پرسپولیس می دانستند ، حالا با این برد تیم نوجوانانشان برابر رقیب سنتی ، بساط جدیدی برای کری های خود پیدا کرده اند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : نوجوانان استقلال موفق شدند نوجوانان پرسپولیس را شکست دهند.به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، تیم فوتبال نوجوانان استقلال با نتیجه چهار بر یک تیم نوجوانان پرسپولیس را شکست داد تا به بردی پر گل در دربی نوجوانان دست پیدا کند.نیمه اول این دیدار با برتری دو گله استـقلال به پایان رسید و نوجوانان اسـتقلال شروع مقتدرانه ای داشتند. در نیمه دوم استقلال به گل های سوم و چهارم دست پیدا کرد و در دقایق پایانی مسابقه پرسپولیس یکی از گل ها را پاسخ داد اما در نهایت بازی با نتیجه چهار بر یک به پایان رسید تا استقلال برد با ارزشی را در لیگ تهران کسب کنند.برخی از استقلالی ها که این سالها با ادعای ۴ پیروزی متوالی در دیدارهای رسمی عدد ۴ را نماد کری خوانی های خود در مقابل ۶ پرسپولیس می دانستند ، حالا با این برد تیم نوجوانانشان برابر رقیب سنتی ، بساط جدیدی برای کری های خود پیدا کرده اند. + 0 - 2

برچسب ها:
اخبار گوناگون