روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " می‌توانیم با کسب عنوان قهرمانی تاریخ‌سازی کنیم ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

می‌توانیم با کسب عنوان قهرمانی تاریخ‌سازی کنیم ؛ پارس فوتبال

بشار رسن، هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس نسبت به قهرمانی شاگردان برانکو ایوانکوویچ در لیگ قهرمانان آسیا امیدوار است.

نوشته امیدواری ” بشار رسن ” به قهرمانی ” پرسپولیس ” در لیگ قهرمانان آسیا اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بشار رسن، هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس نسبت به قهرمانی شاگردان برانکو ایوانکوویچ در لیگ قهرمانان آسیا امیدوار است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بشار رسن که این روزها به همراه تیم فوتبال پرسپولیس خود را آماده رویارویی با کاشیما آنتلرز ژاپن در دور برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا می کند، در تاریخ ۱۱ اکتبر (۱۹ مهر) در حالی در دیدار دوستانه ای مقابل آرژانتین برای تیم ملی فوتبال عراق به میدان رفت که ساعت اولیه همان روز مادرش درگذشته بود اما پدرش از اعضای تیم ملی عراق خواسته بود تا قبل از پایان بازی این موضوع را به بشار منتقل نکنند. این خبری شوکه کننده ای برای این هافبک جوان بود که به مادرش بسیار نزدیک بود. رسن ۲۱ ساله پس از مطلع شدن از موضوع درگذشت مادرش، اردوی تیم ملی عراق در عربستان را ترک کرد تا در مراسم خاکسپاری او شرکت کند و سپس یک هفته بعد به تیم باشگاهی اش یعنی پرسپولیس بازگشت تا آنها را در بازی برگشت مقابل السد در دور برگشت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا همراهی کند.بشار رسن در گفت وگو با سایت رسمی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) با یادآوری درگذشت مادرش گفت:هرگز آن روز را فراموش نخواهم کرد. برایم خیلی سخت بود که مادرم را در سن جوانی از دست بدهم. او مادر و رفیقم بود. بازیکنان دیگر تیم می دانستند که مادرم درگذشته اما به من نگفتند تا بتوانم بازی مقابل آرژانتین را تمام کنم.بشار رسن تصریح کرد:پس از هفت روز طاقت فرسا که من و خانواده ام عزادار و تسلیت ها را پذیرا بودیم، من به ایران بازگشتم. پیش از بازی با السد هم در یکی، دو جلسه تمرینی تیم شرکت کردم. پس از صعودمان به فینال لیگ قهرمانان آسیا هم حسی ترکیب از خوشحالی و غم داشتم، به خصوص اینکه مادرم همیشه اولین کسی بود که پس از هر بازی با من تماس می گرفت.هافبک عراقی پرسپولیس در تکمیل صحبت هایش خاطرنشان کرد:این اولین بازی بود که پس از درگذشت مادرم انجام دادم. پس از پایان بازی متوجه شدم که دیگر نمی توانم با مادرم صحبت کنم، شرایط خیلی بدی داشتم و نمی توانستم احساساتم را کنترل کنم.بشار رسن که در سال ۲۰۱۰ سابقه قهرمانی با تیم نیروی هوای عراق در مسابقات اِی اف سی کاپ را دارد، همچنین در خصوص بازی برگشت دو تیم پرسپولیس ایران و کاشیما آنتلرز ژاپن که قرار است شنبه شب در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شود، گفت: بازی تاریخی برای پرسپولیس و شخص خود من خواهد شد، به خصوص بعد از قهرمانی که با تیم نیروی هوایی عراق در اِی اف سی کاپ تجربه کردم. رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا خود دستاورد بزرگی است. کاشیما آنتلرز تیم خوبی است، اما ما پیش از این هم موفق شده ایم تیم های قدرتمندتری همچون الدحیل (۳ بر ۲) و السد (۲ بر یک) را شکست دهیم.بشار رسن در پایان تأکید کرد:ما در بازی رفت مقابل کاشیما آنتلرز آنطور که باید نتوانستیم بازی کنیم، به خصوص در نیمه دوم. اگر بازی معمول و بااستاندارد خودمان در بازی برگشت را انجام دهیم، می توانیم با کسب عنوان قهرمانی تاریخ سازی کنیم و در رقابت های ماه آینده جام باشگاه های جهان هم شرکت کنیم. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " می‌توانیم با کسب عنوان قهرمانی تاریخ‌سازی کنیم ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×