روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خودم موهای سر شجاع را می‌زنم! ؛ پارس فوتبال ؛ خبرگزاری فوتبال ایران از منبع پارس فوتبال. "

خودم موهای سر شجاع را می‌زنم! ؛ پارس فوتبال ؛ خبرگزاری فوتبال ایران

شرایط بازیکنان پرسپولیس، هافبک جدید این تیم را امیدوار کرده تا روز شنبه نمایش خوبی برابر نماینده ژاپن داشته باشند و به قهرمانی برسند.

نوشته سروش رفیعی بعد از قهرمانی پرسپولیس حال شجاع را می گیرد! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

شرایط بازیکنان پرسپولیس، هافبک جدید این تیم را امیدوار کرده تا روز شنبه نمایش خوبی برابر نماینده ژاپن داشته باشند و به قهرمانی برسند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سروش رفیعی درباره دیدار پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در فینال لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد:این مسابقه حساس ترین و مهم ترین بازی تاریخ پرسپولیس است و در این مقطع برای ما خیلی اهمیت دارد.او ادامه داد:خیلی امیدوار هستم تیم قهرمان شود؛ الان هم در کنار بچه ها بودم، ناهار را کنار آنها خوردم، استراحت کردم و شرایط تیم را دیدم؛ خدا را شکر تمام شرایط خوب است؛ امیدوار هستم روز شنبه، تاریخی شود.سروش رفیعی درباره شکست بازی رفت پرسپولیس در ژاپن اظهار کرد:خیلی حرص و جوش خوردم چون تیم کاشیما آنتلرز در حد السد هم نبود ولی شاید یک مقدار خستگی بازیکنان و تغییر ساعت به ضرر تیم شد؛ البته یک مقدار هم این مسابقه فرق می کرد؛ بالاخره جو و شرایط فینال، متفاوت با سایر بازی ها است.سروش رفیعی هافبک جدید پرسپولیس اضافه کرد:مطمئن باشید در تهران هم چنین شرایطی برای ژاپنی ها اتفاق می افتد؛ به هر حال بازی در ورزشگاه آزادی، آن هم با این مدت زمان پرواز تیم حریف که به ایران آمدند و خستگی دارند، روی کارشان تاثیر می گذارد.سروش رفیعی ابراز کرد:خیلی امیدوار هستم؛ اطمینان دارم بازیکنان نمایش فوق العاده ای دارند و هواداران پرسپولیس سنگ تمام می گذارند؛ خودم هم ۱۰۰ درصد در ورزشگاه خواهم بود و فکر می کنم روز استثنایی پیش روی همه ما خواهد بود.سروش رفیعی ادامه داد:به نظرم نیمه اول پرسپولیس یک یا دو گل می زند؛ اگر یک گل بزند که خیلی امیدوار کننده خواهد بود ولی اگر دو گل بزند، احتمالا کار تمام باشد و بازی را با اختلاف ببریم؛ البته این اتفاق به همین راحتی نیست و کار سختی خواهد بود؛ کاشیما تیم قدرتمندی است، به فینال رسیده و مسابقه رفت را برده است؛ از طرفی بازیکنان باهوش و خوبی دارد ولی به نظرم در آخر پرسپولیس نتیجه بگیرد.سروش رفیعی که رابطه نزدیکی با شجاع خلیل زاده دارد، راجع به وعده این مدافع که عنوان کرده در صورت قهرمانی آسیا موهای سر خود را می تراشد، گفت:اصلا قرار است خودم ماشین اصلاح را به ورزشگاه بیاورم و بعد از بازی که پرسپولیس قهرمان شد، موهای سر شجاع را بزنم!او عنوان کرد:ان شاالله تیم قهرمان شود، مردم خوشحال و شاد باشند و ما هم لذت ببریم که این اتفاق از هر چیز مهم تر است. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خودم موهای سر شجاع را می‌زنم! ؛ پارس فوتبال ؛ خبرگزاری فوتبال ایران از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×