روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • ورشگاه آزادی ؛ رضایت نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا از ورزشگاه آزادی

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ورشگاه آزادی ؛ رضایت نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا از ورزشگاه آزادی از منبع پارس فوتبال. "

ورشگاه آزادی ؛ رضایت نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا از ورزشگاه آزادی

ناظران کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از بررسی نهایی ورزشگاه آزادی تهران، رضایت خود را در خصوص تعمییرات ورزشگاه آزادی اعلام کردند تا پرسپولیس مشکلی برای برگزاری این دیدار در ورزشگاه نداشته باشد.

نوشته ناظران AFC رای نهایی خود را در خصوص ورزشگاه آزادی صادر کردند! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

ناظران کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از بررسی نهایی ورزشگاه آزادی تهران، رضایت خود را در خصوص تعمییرات ورزشگاه آزادی اعلام کردند تا پرسپولیس مشکلی برای برگزاری این دیدار در ورزشگاه نداشته باشد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تیم فوتبال پرسپولیس ایران باید در چارچوب دیدار برگشت فینال رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، از ساعت ۱۸:۳۰ روز شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ به مصاف کاشیما آنتلرز ژاپن برود و این درحالی است که سرخپوشان ایران در بازی رفت، با ۲ گل سرجینیو و لئو سیلوا شکست خوردند و حالا درصدد هستند تا با حمایت هواداران و تلاش بازیکنان و کادرفنی به پیروزی شیرین برسند و جام قهرمانی را کسب کنند.پس از صعود سرخپوشان ایران به فینال لیگ قهرمانان آسیا، کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) ایرادات جدی به ورزشگاه آزادی گرفت و خواستار ترمیم و بازسازی این استادیوم شد که با ورود وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و هزینه ۱۵ میلیارد تومانی مشکلات حل شد و مسئولان و ناظران AFC ورزشگاه آزادی را برای برگزاری دیدار تیم های پرسپولیس ایران و کاشیما ژاپن تایید کردند.گیت الکترونیکی بلیت فروشی – تونل ورود بازیکنان – میکسدزون ورزشگاه آزادی – سالن کنفرانس مطبوعاتی – اتاق داوران – جایگاه VVIP – جایگاه CIP – دیوار جایگاه های مختلف استادیوم آزادی – اتاق عکاسان و … از جایگاه هایی بودند که ترمیم و بازسازی شدند و آماده شروع دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ هستند.پاول لوزانوف، رئیس کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا از روند ترمیم ورزشگاه آزادی رضایت کامل دارند و باید دید آیا شاگردان برانکو ایوانکوویچ با یک کامبک (برگشت به بازی) می توانند از سد کاشیما بگذرند و جام قهرمانی را از علی پروین، اسطوره فوتبال ایران دریافت کنند یا خیر؟دیدار این ۲ تیم، شنبه ۱۹ آبان از ساعت ۱۸:۳۰ برگزار می شود و اگر پرسپولیس به قهرمانی برسد، نخستین تیم ایرانی لقب می گیرد که در فرمت جدید رقابت های باشگاهی آسیا موفق شده به عنوان قهرمانی را کسب کند. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ورشگاه آزادی ؛ رضایت نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا از ورزشگاه آزادی از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×