روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • امید عالیشاه ؛ با رضایت برانکو ایوانکوویچ، امید عالیشاه اردوی پرسپولیس را ترک کرد

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " امید عالیشاه ؛ با رضایت برانکو ایوانکوویچ، امید عالیشاه اردوی پرسپولیس را ترک کرد از منبع پارس فوتبال. "

امید عالیشاه ؛ با رضایت برانکو ایوانکوویچ، امید عالیشاه اردوی پرسپولیس را ترک کرد

پس از تلاش پزشکان پرسپولیس برای رفع مصدومیت امید عالیشاه اما وضعیت این بازیکن به گونه ای است که نمی تواند در دیدار با کاشیما حضور یابد و در نهایت این بازیکن با هماهنگی برانکو اردوی پرسپولیس را ترک کرد.

نوشته جدیدترین خبر از وضعیت امید عالیشاه پیش از در دیدار با کاشیما در لیگ قهرمانان آسیا اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پس از تلاش پزشکان پرسپولیس برای رفع مصدومیت امید عالیشاه اما وضعیت این بازیکن به گونه ای است که نمی تواند در دیدار با کاشیما حضور یابد و در نهایت این بازیکن با هماهنگی برانکو اردوی پرسپولیس را ترک کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در حالیکه پزشکان تیم پرسپولیس تلاش زیادی کردند تا امید عالیشاه با وجود مصدومیت به بازی مقابل کاشیمای ژاپن در فینال لیگ قهرمانان آسیا برسد اما شدت مصدومیت مچ پای این بازیکن به گونه ای است که عالیشاه قطعاً قادر نخواهد بود در بازی روز شنبه به میدان برود.در همین راستا این بازیکن دقایقی قبل با هماهنگی برانکو سرمربی تیم پرسپولیس اردوی سرخ پوشان را ترک کرد و راهی منزل شد تا به استراحت بپردازد.خبرگزاری فارس + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " امید عالیشاه ؛ با رضایت برانکو ایوانکوویچ، امید عالیشاه اردوی پرسپولیس را ترک کرد از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×