روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس ؛ خانواده برانکو میهمان ویژه ورزشگاه آزادی برای دیدار پرسپولیس

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر با عنوان پرسپولیس ؛ خانواده برانکو میهمان ویژه ورزشگاه آزادی برای دیدار پرسپولیس از وب سایت پارس فوتبال parsfootball با درج لینک منبع آن نمایش داده شده است.

پرسپولیس ؛ خانواده برانکو میهمان ویژه ورزشگاه آزادی برای دیدار پرسپولیس

دختر و داماد برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس بازی پرسپولیس و کاشیما انتلرز را از نزدیک تماشا خواهند کرد.

نوشته فاش شد ! مهمان ویژه پرسپولیسی ها که دیدار با کاشیما را از نزدیک تماشا می کنند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

دختر و داماد برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس بازی پرسپولیس و کاشیما انتلرز را از نزدیک تماشا خواهند کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : روز شنبه حساس ترین بازی تاریخ باشگاه پرسپولیس و شاید تاریخ مربیگری باشگاهی برانکو ایوانکوویچ در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. در این دیدار که حساسیت ویژه ای برای AFC دارد، میهمان ویژه ای حضور خواهند داشت که از جمله آن ها میتوان به خانواده برانکو ایوانکوویچ اشاره کرد.دختر و داماد او به تهران می آیند تا فینال لیگ قهرمانان آسیا را از نزدیک تماشا کنند و امیدوارند در پایان، جام قهرمانی به شاگردان برانکو ایوانکوویچ برسد تا شادی پرسپولیس تکمیل شود.برانکو نیز پس از بازی راهی کرواسی خواهد شد تا پس از دوره فشرده مسابقات لیگ و آسیا، چند روزی را کنار خانواده سپری کند.پیش تر در برخی بازی های حساس دیگر نیز همسر، پسر و دیگر اعضای خانواده سرمربی پرسپولیس به تهران آمده بودند. + 1 - 0

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون