روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " برانکو ؛ بازتاب گفت و گوی برانکو در نشست خبری در خبرگزاری رویترز از منبع پارس فوتبال. "

برانکو ؛ بازتاب گفت و گوی برانکو در نشست خبری در خبرگزاری رویترز

برانکو در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر کاشیما آنتلرز گفت: بازی کردن در ورزشگاه خانگی همیشه آسان تر از بازی خارج از خانه است و خبرگزاری رویترز این مصاحبه برانکو را بازتاب داد.

نوشته واکنش خبرگزاری معتبر رویترز به سخنان انگیزشی برانکو برای قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

برانکو در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر کاشیما آنتلرز گفت: بازی کردن در ورزشگاه خانگی همیشه آسان تر از بازی خارج از خانه است و خبرگزاری رویترز این مصاحبه برانکو را بازتاب داد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : پس از شکست دو بر صفر در مرحله رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا برابر کاشیما، خبرگزاری رویترز سخنان برانکو ایوانکوویچ در کنفرانس خبری پیش از دیدار پرسپولیس و کاشیما را بازتاب داد.انتظار می رود جمعیتی بیش از ۸۰ هزار نفر در ورزشگاه آزادی تهران حاضر شوند و تیم ایوانکوویچ که در مرحله رفت فینال، ۹۰ دقیقه ناامید کننده را در ژاپن سپری کرد با کمک یار دوازدهم خود، نتیجه را برگرداند.برانکو، سرمربی پرسپولیس در این باره گفت:بازی کردن در ورزشگاه خانگی همیشه آسان تر از بازی خارج از خانه است و ما در برابر ۸۰ هزار هوادارمان بازی خواهیم کرد که همیشه یار دوازدهم تیم بوده اند. هواداران همیشه ما را به شدت حمایت کرده اند، امیدوارم آنها در این بازی نیز اینگونه باشند و ما بتوانیم کاری انجام دهیم و کاشیما را شکست دهیم. تا پایان بازی تلاش خود را انجام خواهیم داد تا قهرمان شویم. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " برانکو ؛ بازتاب گفت و گوی برانکو در نشست خبری در خبرگزاری رویترز از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×