روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • برانکو ؛ کوچ برانکو به مقر کارلوس کی روش ؛ منتظر واکنش های تند کی روش علیه برانکو باشیم؟!

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر با عنوان برانکو ؛ کوچ برانکو به مقر کارلوس کی روش ؛ منتظر واکنش های تند کی روش علیه برانکو باشیم؟! از وب سایت پارس فوتبال parsfootball با درج لینک منبع آن نمایش داده شده است.

برانکو ؛ کوچ برانکو به مقر کارلوس کی روش ؛ منتظر واکنش های تند کی روش علیه برانکو باشیم؟!

محل تمرینات پرسپولیس تغییر کرد.

نوشته برانکو جایگاه کی روش را قاپید ؛ منتظر واکنش های تند کی روش علیه برانکو باشیم؟! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

محل تمرینات پرسپولیس تغییر کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تیم فوتبال پرسپولیس با هدایت برانکو از دیروز ( پنجشنبه) تمرینات خود را از ساعت ۱۶:۳۰ در زمین چمن پژوهشگاه نفت برگزار کرد. این زمین محل تمرینات تیم ملی به همراه کارلوس کی روش می باشد و مرد پرتغالی همواره تمرینات خود را در این زمین برگزار می نماید.شاگردان برانکو در حالی محل تمرین خود را در فاصله ۴۸ ساعت مانده به بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا مقابل کاشیما تغییر دادند که نماینده ژاپن تمرین پنج شنبه خود را در مجموعه ورزشی شهید کاظمی که محل تمرین پرسپولیسی ها در چندسال اخیر بوده است برگزار کرد.در سال های اخیر شاهد درگیری ها و اتفاقاتی ما بین برانکو ایوانکوویچ و کارلوس کی روش بوده ایم. کی روش در چندین مرتبه با توجه به نگاه های از بالا به پایینش خود را متولی فوتبال ایران دانسته و حال باید با کوچ شاگردان برانکو به زمین تمرین تیم ملی باید منتظر عکس العمل ها و واکنش های کی روش در آینده به این اتفاق باشیم. + 0 - 0

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون