روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • برانکو ؛ خانواده برانکو تماشاگر ویژه دیدار پرسپولیس و کاشیما خواهند بود

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " برانکو ؛ خانواده برانکو تماشاگر ویژه دیدار پرسپولیس و کاشیما خواهند بود از منبع پارس فوتبال. "

برانکو ؛ خانواده برانکو تماشاگر ویژه دیدار پرسپولیس و کاشیما خواهند بود

دختر و داماد برانکو به تهران می آیند تا فینال لیگ قهرمانان آسیا را از نزدیک تماشا کنند و امیدوارند در پایان، جام قهرمانی به شاگردان برانکو برسد

نوشته سورپرایزی ویژه برای ” برانکو ” در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا برابر کاشیما اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

دختر و داماد برانکو به تهران می آیند تا فینال لیگ قهرمانان آسیا را از نزدیک تماشا کنند و امیدوارند در پایان، جام قهرمانی به شاگردان برانکو برسد خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : روز شنبه حساس ترین بازی تاریخ پرسپولیس و شاید تاریخ مربیگری باشگاهی برانکو در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. در این دیدار که حساسیت ویژه ای برای کنفدراسیون فوتبال آسیا دارد، میهمان ویژه ای حضور خواهند داشت که از جمله آن ها میتوان به خانواده برانکو اشاره کرد.دختر و داماد برانکو به تهران می آیند تا فینال لیگ قهرمانان آسیا را از نزدیک تماشا کنند و امیدوارند در پایان، جام قهرمانی به پرسپولیس برسد تا شادی تیم فوتبال پرسپولیس تکمیل شود.سرمربی تیم پرسپولیس نیز پس از بازی راهی کرواسی خواهد شد تا پس از دوره فشرده مسابقات لیگ و آسیا، چند روزی را کنار خانواده سپری کند. پیش تر در برخی بازی های حساس دیگر نیز همسر، پسر و دیگر اعضای خانواده سرمربی تیم پرسپولیس به تهران آمده بودند. + 1 - 0

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " برانکو ؛ خانواده برانکو تماشاگر ویژه دیدار پرسپولیس و کاشیما خواهند بود از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×