روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • آدام همتی جانشین سیامک نعمتی در ترکیب پرسپولیس در فینال آسیا خواهد بود

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " آدام همتی جانشین سیامک نعمتی در ترکیب پرسپولیس در فینال آسیا خواهد بود از منبع پارس فوتبال. "

آدام همتی جانشین سیامک نعمتی در ترکیب پرسپولیس در فینال آسیا خواهد بود

همتی به عنوان بازیکن اصلی در فینال آسیا بازی خواهد کرد.

نوشته برانکو تصمیمش را گرفت ؛ این ستاره در دیدار مقابل کاشیما فیکس می شود! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

همتی به عنوان بازیکن اصلی در فینال آسیا بازی خواهد کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس قصد دارد از آدام همتی بازیکن شماره ۲۱ خود در بازی با کاشیما استفاده کند و این موضوع را قبل از مصدومیت امید عالیشاه هم مطرح کرده بود.به دلیل محرومیت سیامک نعمتی از بازی مقابل کاشیما در بازی برگشت که روز شنبه برگزار می شود آدام همتی بازیکن جوان تیم پرسپولیس در ترکیب سرخ پوشان به میدان خواهد رفت.برانکو حتی قبل از اینکه امید عالیشاه مصدوم شود قصد داشت از آدام همتی در بازی برگشت فینال استفاده کند و این موضوع را در دبی به همتی گفته بود و حتی در تمرینات از این بازیکن در ترکیب اصلی استفاده می کرد اما حالا با مصدومیت امید عالیشاه کار برای سرمربی پرسپولیس سخت تر شده است.روی نیمکت تیم پرسپولیس بازیکن مطرح و تأثیرگذاری حضور ندارد و سرمربی این تیم مجبور است از بازیکنان جوان خود به عنوان بازیکن تعویضی استفاده کند. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " آدام همتی جانشین سیامک نعمتی در ترکیب پرسپولیس در فینال آسیا خواهد بود از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×