روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • سیستم خواب ما در ژاپن بهم ریخت؛ رسیدن به فینال برای ما یک دستاورد بزرگ بود

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " سیستم خواب ما در ژاپن بهم ریخت؛ رسیدن به فینال برای ما یک دستاورد بزرگ بود از منبع پارس فوتبال. "

سیستم خواب ما در ژاپن بهم ریخت؛ رسیدن به فینال برای ما یک دستاورد بزرگ بود

بشار به پیروزی پرسپولیس در فینال امیدوار است.

نوشته بشار رسن: ما از نتیجه بازی رفت کاشیما اصلا راضی نیستیم چون… اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بشار به پیروزی پرسپولیس در فینال امیدوار است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تیم فوتبال پرسپولیس فردا(شنبه) در بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا میزبان کاشیما آنتلرز در ورزشگاه آزادی است. در این راستا بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس در مصاحبه با سایت AFC گفت:ما از نتیجه بازی رفت اصلا راضی نیستیم چون حداقل می توانستیم یک تساوی بگیریم. ما در نیمه اول بازی خیلی خوبی انجام دادیم ولی در نیمه دوم اشتباهاتی را مرتکب شدیم که به واسطه این اشتباهات دو گل خوردیم. نتیجه بازی رفت ما باعث شده تا در بازی برگشت در خانه تحت فشار زیادی باشیم.بشار رسن افزود:رسیدن به فینال خودش برای ما دستاورد بزرگی است. با توجه به اتفاقاتی که در باشگاه پرسپولیس افتاد و همچنین از ناحیه مالی ما از تیم های ژاپنی، اماراتی و یا قطری قوی نیستیم اما می خواهیم که به بالاترین مکان برسیم و این جام را فتح کنیم تا در تاریخ باشگاه پرسپولیس بماند. هواداران در آینده این قهرمانی را یادآوری خواهند کرد. برای من هم قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا به همراه پرسپولیس و قهرمانی در AFC کاپ به همراه نیرو هوایی عراق امری متمایز می شود.بشار رسن ستاره عراقی درباره مسافت طولانی که برای بازی رفت طی کردند و خستگی این سفر گفت:از سفر طولانی با هواپیما دچار مشکل شدیم. سیستم خواب ما در ژاپن بهم ریخت. شما دیدید که ما در نیمه اول بازی خیلی خوبی انجام دادیم ولی در نیمه دوم دچار افت بدنی شدیم. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " سیستم خواب ما در ژاپن بهم ریخت؛ رسیدن به فینال برای ما یک دستاورد بزرگ بود از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون