روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • شجاع خلیل‌ زاده فکر می‌کند دعوا کردن با داور و بازیکن حریف نشانه تعصب است

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر با عنوان شجاع خلیل‌ زاده فکر می‌کند دعوا کردن با داور و بازیکن حریف نشانه تعصب است از وب سایت پارس فوتبال parsfootball با درج لینک منبع آن نمایش داده شده است.

شجاع خلیل‌ زاده فکر می‌کند دعوا کردن با داور و بازیکن حریف نشانه تعصب است

جواد منافی ، پیشکسوت محبوب پرسپولیس که در جناح چپ در زمان خود برای سرخپوشان خوش می درخشید در اظهار نظری عجیب آن هم در آستانه فینال گفت: شایان مصلح در حد فیکس پرسپولیس نیست.

نوشته اظهار نظر عجیب و روحیه خراب کن پیشکسوت پرسپولیس : این بازیکن در حد فیکس پرسپولیس نیست ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

جواد منافی ، پیشکسوت محبوب پرسپولیس که در جناح چپ در زمان خود برای سرخپوشان خوش می درخشید در اظهار نظری عجیب آن هم در آستانه فینال گفت: شایان مصلح در حد فیکس پرسپولیس نیست. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تیم های پرسپولیس و کاشیما آنتلرز شنبه دیدار برگشت لیگ قهرمانان آسیا را در استادیوم آزادی برگزار خواهند کرد. جواد منافی پیشکسوت پرسپولیس در خصوص این دیدار گفت:مسلما بازی سختی در انتظار پرسپولیس است. حواس پرسپولیس باید جمع باشد که گل نخورد. بالاخره می شود ۲ گل را جبران کرد اما اگر پرسپولیس گل بخورد زدن ۴ گل سخت است. باید مراقب ضد حمله ها و خط حمله خطرناک کاشیما بود. البته مسئله مهم این است که دفاع کاشیما ضعیف است و می شود از این موضوع استفاده کرد و به کاشیما گل زد. اگر پرسپولیس با تعداد زیادی حمله کند دفاع کاشیما خیلی شکننده است.جواد منافی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا این تیم شانسی برای قهرمانی در آسیا دارد، گفت:پرسپولیس شانس دارد، اما شانس آن از کاشیما کمتر است.جواد منافی در خصوص محرومیت سیامک نعمتی برای بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا، خاطرنشان کرد:واقعا نمی دانم نعمتی چرا آن حرکت بچه گانه را انجام داد. انگار نه انگار نعمتی در فینال لیگ قهرمانان آسیا بازی می کرد. شجاع خلیل زاده هم خیلی غیرحرفه ای بود. خلیل زاده فکر می کند دعوا کردن با داور و بازیکن حریف نشانه تعصب است درحالی که این این کار ها به پرسپولیس ضربه می زند. نمی دانم چرا برانکو چیزی به شجاع نمی گوید. این رفتار ها در بازی بزرگی مثل فینال لیگ قهرمانان آسیا اصلا خوب نیست.جواد منافی مدافع چپ پیشین پرسپولیس در مورد عملکرد شایان مصلح در این تیم عنوان کرد:مصلح بازیکن خوبی است، اما در حد فینال لیگ قهرمانان آسیا و بازیکن فیکس پرسپولیس نیست. + 0 - 0

برچسب ها:
اخبار گوناگون