روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • دلیل تغییر زمان دیدار کاشیما و پرسپولیس این بود که هواداران بیشتری بیایند

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " دلیل تغییر زمان دیدار کاشیما و پرسپولیس این بود که هواداران بیشتری بیایند از منبع پارس فوتبال. "

دلیل تغییر زمان دیدار کاشیما و پرسپولیس این بود که هواداران بیشتری بیایند

گو اویوا سرمربی تیم کاشیما در خصوص اقدام عجیب این تیم و تغییر ساعت بازی و انتقال زمان دیدار رفت به ساعتی که همزمان در ایران صبح زود بود، پاسخ عجیبی داد.
او این تغییر زمان را نه از سر ضربه زدن به پرسپولیس که به دلیل تلاش برای همراهی بیشتر هواداران کاشیما برای حضور در ورزشگاه عنوان کرد. پاسخی که البته از سوی بسیاری تنها یک توجیه محسوب می شود .

نوشته توجیه عجیب سرمربی کاشیما درباره اقدام کارشکنانه این تیم در دیدار رفت ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

گو اویوا سرمربی تیم کاشیما در خصوص اقدام عجیب این تیم و تغییر ساعت بازی و انتقال زمان دیدار رفت به ساعتی که همزمان در ایران صبح زود بود، پاسخ عجیبی داد.او این تغییر زمان را نه از سر ضربه زدن به پرسپولیس که به دلیل تلاش برای همراهی بیشتر هواداران کاشیما برای حضور در ورزشگاه عنوان کرد. پاسخی که البته از سوی بسیاری تنها یک توجیه محسوب می شود . خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : گو ایوا در نشست خبری فینال آسیایی تیم های پرسپولیس و کاشیما آنتلرز که امروز جمعه برگزار شد، گفت:همانطور که می دانید بازی رفت را بردیم. اما می دانیم بازی برگشت خیلی سخت خواهد بود. توجهی به نتیجه بازی رفت نمی کنیم و از ابتدا تا انتها فقط برای موفقیت تلاش می کنیم.سرمربی کاشیماآنتلرز در پاسخ به سوال خبرنگار ژاپنی که عنوان کرد بازیکنان کاشیما را برای این بازی چگونه آماده کرده اید اظهار داشت:بازیهای خارج از خانه خیلی سخت هستند. در این فصل هم تمام بازیهای خارج از خانه ما سخت بودند. اگر بتوانیم از همان ابتدا بازی را کنترل کنند و در بیست دقیقه اول بازی را حفظ کنیم مشکلی در ادامه نخواهیم داشت.سرمربی کاشیماآنتلرز در ادامه در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه پرسپولیس پرطرفدارترین تیم آسیاست و اتمسفر ورزشگاه آزادی در بازی فردا کاملا به نفع این تیم خواهد بود چه راهکاری اندیشیده اید تصریح کرد:همانظور که گفتم از نظر تعداد تماشاگران و صدایی نه در ورزشگاه خواهد بود شرایط خیلی سخت است. مخصوصا اینکه نمی توانیم صدای همدیگر را بشنویم و باید از زبان بدنی استفاده کنیم. می خواهیم نتیجه خوبی را کسب کنیم. همچنین هواداران کمی با خودمان داریم که آنها می توانند به ما قوت قلب بدهند.گو ایوا درباره شکست ناپذیری پرسپولیس در ورزشگاه آزادی که پنج برد و یک تساوی تاکنون کسب کرده است اظهار داشت:می دانیم پرسپولیس در خانه خیلی خوب بازی می کند. این اطلاعات را تمام و کمال داریم و می خواهیم این تیم را این بار در آزادی شکست دهیم.سرمربی کاشیما در پاسخ به این سوال که چرا ساعت بازی تیمش در دیدار رفت با پرسپولیس را نسبت به دیدارهای قبلی این تیم تغییر داده است عنوان کرد:ما استراتژی خاصی برای تغییر زمان بازی نوشتیم. یک بازی معمولی بود. بازی در ژاپن معمولا در وسط هفته است. اما در فینال روز تعطیل بازی داشتیم. در چنین روزهایی معمولا بازی هایمان را ساعت ۱۵ به وقت محلی برگزار می کنیم. دلیلش هم تنها این است که هوادار بیشتری بیاید و بلیت بیشتری برای بازی هایمان بفروشیم.گو ایوا در پاسخ به سوال خبرنگار afc که عنوان داشت در بازی قبلی اظهار کردید در نیمه دوم بهتر بودید و آیا این روند را در بازی فردا هم حفظ خواهید کرد تاکید کرد:بازی ایده آل من این است که فردا دفاع سخت و متمرکزی داشته باشیم. همچنین نیمه تهاجمی تیم هم خوب کار کند. ترکیبی از دفاع و حمله برای من ترکیب ایده آل خواهد بود. همانطور که گفتم باید تمرکز داشته باشیم تا به ترکیب دلخواه برسیم. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " دلیل تغییر زمان دیدار کاشیما و پرسپولیس این بود که هواداران بیشتری بیایند از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×