روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " دلیل افت مقطعی پرسپولیس از زبان حمید درخشان سرمربی سابق سرخپوشان از منبع پارس فوتبال. "

دلیل افت مقطعی پرسپولیس از زبان حمید درخشان سرمربی سابق سرخپوشان

سرمربی اسبق پرسپولیس گفت: پرسپولیس به خاطر حضوردر لیگ قهرمانان آسیا و محرومیت از جذب بازیکن خسته و فرسوده شده است.

نوشته دلیل افت پرسپولیس از نگاه حمید درخشان اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سرمربی اسبق پرسپولیس گفت: پرسپولیس به خاطر حضوردر لیگ قهرمانان آسیا و محرومیت از جذب بازیکن خسته و فرسوده شده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : حمید درخشان در مورد مساوی بدون گل پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز گفت: بازی خوبی بود، البته پرسپولیس به خاطر حضور در لیگ قهرمانان آسیا دچار خستگی و فرسودگی شده است، مصدومیت ها هم دست از سر این تیم برنمی دارد، اینها همه مزید بر علت شد تا تراکتورسازی در این بازی وزن بیشتری داشته باشد.وی افزود: تراکتورسازی در آسیا نبود و فشاری روی این تیم ایجاد نشده است، سه کاپیتان تیم ملی در این تیم بازی می کنند، بازیکنان خارجی این تیم هم بسیار باکیفیت هستند، با این حال پرسپولیس می توانست در این مسابقه برنده شود. منشا یک موقعیت عالی گلزنی را از دست داد و با بی دقتی این موقعیت را از دست داد.سرمربی اسبق سرخپوشان تصریح کرد:سرخپوشان باید خارجی های باکیفیتی را جذب کند همانطور که در تراکتورسازی این اتفاق افتاده است، با این حال پرسپولیس باید با این داشته هایش در مسابقات حاضر شود و تا نیم فصل تحمل کند تا اینکه محرومیت جذب بازیکنش تمام شود و بازیکنانی که خریده است به این تیم اضافه شوند.در همین بازی با تراکتورسازی، کامیابی نیا و شایان مصلح مصدوم شدند.وی افزود:شاید بهتر است پرسپولیس تا نیم فصل به بازیکنان جوانش بیشتر مهلت بدهد و به این ترتیب ریکاوری شود و با حضور بازیکنانش در نیم فصل قدرت دوباره پیدا کند و توان تیمی اش افزایش پیدا کند.خبرگزاری فارس + 0 - 0

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " دلیل افت مقطعی پرسپولیس از زبان حمید درخشان سرمربی سابق سرخپوشان از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون