روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس ؛ پیام اینستاگرامی کامبیز دیرباز برای کامیابی نیا بعد از مصدومیت

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ پیام اینستاگرامی کامبیز دیرباز برای کامیابی نیا بعد از مصدومیت از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ پیام اینستاگرامی کامبیز دیرباز برای کامیابی نیا بعد از مصدومیت

کامبیز دیرباز هنرپیشه سینما و تلویزیون در پیامی اینستاگرامی برای کمال کامیابی نیا آرزوی سلامتی کرد.

نوشته عکس ؛ هنرپیشه پرسپولیسی ، معرفت را در حق کامیابی نیا تمام کرد ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

کامبیز دیرباز هنرپیشه سینما و تلویزیون در پیامی اینستاگرامی برای کمال کامیابی نیا آرزوی سلامتی کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : روز گذشته پرسپولیس در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر ایران در ورزشگاه آزادی میزبان تراکتورسازی بود و این مسابقه با نتیجه بدون گل خاتمه یافت.در جریان این بازی باز هم کمال کامیابی نیا از ناحیه کتف آسیب دید و جای خود را به محسن ربیع خواه داد. برای سومین مرتیه در طول این فصل هافبک پرسپولیس دچار دررفتگی کتف شده است و باید کادر پزشکی سرخ پوشان فکر اساسی به این موضوع داشته باشد.پس از این مصدومیت کامیبز دیرباز بازیگر تلویزیون و سینما که هوادار دو آتیشه پرسپولیس،است در صفحه شخصی خود در اینستاگرام با انتشار پستی از کمال کامیابی نیا تعریف و تمجید کرد و برای این بازیکن آرزوی سلامتی کرد. + 2 - 0

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ پیام اینستاگرامی کامبیز دیرباز برای کامیابی نیا بعد از مصدومیت از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون